آاس: سه بازیکن در آستانه جدایی از رئال مادرید

نشریه معتبر مادریدی ادعا کرده است که جدایی سه بازیکن قدیمی رئال در همین تابستان تقریبا قطعی است....

به گزارش "ورزش سه"، فصل ۲۱-۲۰۲۰ برای رئال مادرید بدون کسب هیچ جامی به پایان رسید. رئال تلاش بسیار غرورآمیزی تا ثانیه های پایانی لالیگا داشت ولی در نهایت قهرمانی به اتلتیکو رسید. عملکرد رئال در کوپا دل ری اسفناک بود و برابر آلکویانوی دسته سومی شکست خورد و حذف شد. در لیگ قهرمانان رئال به نیمه نهایی رسید ولی برابر چلسی از دور رقابت ها کنار رفت. در سوپرکاپ نیز رئال مغلوب بیلبائو شد و به فینال نرسید.

با پایان فصل، لزوم یک بازسازی اساسی در رئال حس می شود و چندین بازیکن در فهرست فروش قرار دارند. در این بین جدایی سه بازیکن قدیمی رئال قطعی به نظر می رسد. طبق ادعای آاس، مارسلو، ایسکو و رافائل واران نخستین جدا شده های رئال در تابستان هستند.

از قرارداد هر سه بازیکن تنها یک سال باقیمانده و سران باشگاه معتقدند از فروش آنها و نیز خلاصی از پرداخت دستمزد بالای شان، تا ۱۰۰ میلیون یورو سود خواهند کرد. رقمی مناسب برای بودجه نقل و انتقالاتی باشگاه مادریدی که قصد جذب کیلیان امباپه گران قیمت را دارد.

مارسلو از سال ۲۰۰۷، واران از سال ۲۰۱۱ و ایسکو نیز از سال ۲۰۱۳ در عضویت رئال قرار دارند و به همه افتخارات ممکن در این باشگاه دست یافته اند. ایسکو و مارسلو در دو فصل گذشته نیمکت نشین محض بوده اند ولی واران مهره اصلی خط دفاعی رئال است که جای او را دیوید آلابا پر خواهد کرد.

تگ ها


مارسلو ایسکو رافائل وارانه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال