آاس؛ مهاجم برزیلی رئال به دورتموند پیوست

نشریه آاس ادعا کرد که رینیر ژسوس مهاجم برزیلی ۱۸ ساله رئال با قراردادی دو ساله به بوروسیا دورتموند پیوسته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رینیر ژسوس که ژانویه گذشته از فلامینگو و با قراردادی شش ساله به رئال پیوست، دو سال آینده را قرضی برای دورتموند بازی خواهد کرد. رینیر که به دلیل حضور وینیسیوس، میلیتائو و رودریگو که بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا محسوب می شوند، نمی توانست جایی در فهرست فصل بعد رئال داشته باشد، چاره ای جز ترک باشگاه به صورت قرضی نداشت و در نهایت رئال تصمیم گرفت که بهترین مقصد برای او دورتموند خواهد بود.

رینیر دوشنبه راهی دورتموند شد و روز گذشته نیز تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشت و قرار است تا ساعاتی دیگر قراردادش رسمی شود. تمام توافقات نهایی شده و تنها معارفه او باقیمانده است.رینیر قرار است فردا نیز به جمع هم تیمی هایش جدیدش اضافه شود.

او پس از پیوستن به رئال چند بازی برای تیم دوم باشگاه نیز انجام داد و یک گل هم به ثمر رساند ولی رقابت های دسته سوم اسپانیا به دلیل شیوع کرونا نیمه تمام ماند. سران رئال تمایلی نداشتند که رینیر یک سال دیگر را هم در دسته سوم بازی کند چرا که توانایی های او بسیار بالاتر از این سطح است. رینیر حالا فرصت این را دارد تا ارزش هایش را در فوتبال اروپا ثابت کرده و سپس به تیم اول رئال اضافه شود.

بیشتر بخوانید:

تمجید بازیکن سابق رئال مادرید از مهدی طارمی

سویا و یک رکورد اروپایی که از رئال گرفت!

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ رینیر ژسوس فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال