آبراموف: سردار باید به بیشترین قیمت فروخته شود

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، به نقل از سایت اسپورت روسیه، ولادیمیر آبراموف درباره فروش احتمالی سردار آزمون به تیم های اروپایی و جدایی اش از روبین کازان گفت: سردار آزمون مورد نیاز قربان بردیف (سرمربی روبین کازان) است ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، به نقل از سایت اسپورت روسیه، ولادیمیر آبراموف درباره فروش احتمالی سردار آزمون به تیم های اروپایی و جدایی اش از روبین کازان گفت: سردار آزمون مورد نیاز قربان بردیف (سرمربی روبین کازان) است. او یکی از معدود بازیکنانی است که می تواند باعث تغییر نتیجه در بازی شود. بردیف روی سردار حساب می کند. او ستاره فوتبال روسیه است و اگر بخواهیم او را بفروشیم باید با بیشترین پول باشد. بردیف همانند یک فرد باتجربه در فوتبال می داند هر بازیکنی چقدر ارزش دارد. به ویژه در مورد این بازیکن (سردار آزمون) که قلب و سرش را برای او می دهد.

آبراموف سپس با اشاره به پیشنهاد 15 میلیون یورویی لاتزیو ایتالیا به سردار آزمون اظهار داشت: 15 میلیون یورو؟ این مبلغ پیش از این به کوروکین داده شد. اما این پیشنهاد خنده داری بود زیرا باشگاه زنیت او  را با مبلغ بسیار کمتری خرید. حالا این قیمت برای سردار آزمون مطرح شده است. پیشنهاد 15 میلیون یورویی برای سردار آزمون معقول است. هر بازیکنی دوست دارد به باشگاه بزرگی بپیوندد، اما می توانند پول بیشتری نسبت به حال حاضر دریافت کنند، البته این مسئله فقط مربوط به پول نیست.

مدیر برنامه روسی ادامه داد: روبین کازان باشگاه فقیری نیست و پول دارد. این روزها در کازان سروصدای زیادی درباره رفتن سردار آزمون است . از سویی باشگاه بازیکنان زیادی را در اختیار دارد که قربان بردیف می تواند روی آنها حساب کند. با این حال جدایی سردار آزمون  از دست دادن بازیکن بزرگی است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال