آبراموویچ چلسی را خرید چون عاشق چالش است

اوژن تننباوم، عضو هیئت مدیره باشگاه چلسی، معتقد است که رومن آبراموویچ به این دلیل این باشگاه را خرید که چالش را دوست دارد....


به گزارش "ورزش سه"، آبراموویچ در سال ۲۰۰۳ چلسی را به قیمت ۱۷۵ میلیون دلار خرید و در طول ۱۷ سال، با این تیم به ۱۶ جام دست پیدا کرد. تننباوم که یکی از افراد نزدیک به آبراموویچ است، به دلیل علاقه‌ای که به چالش‌ها دارد، تصمیم گرفت باشگاهی مانند چلسی را به سطح بالاتری برساند.
او به فوربس گفت:" او یک کارآفرین است. او چالش را دوست دارد. وقتی او روی کاری تمرکز می‌کند، چیزی را به شانس نمی‌سپارد. او دوست دارد که بفهمد یک پروژه در مورد چیست و برای مدتی طولانی خود درگیر آن می‌شود. او تلاش کردن برای رسیدن به نتیجه را دوست دارد.
او دوست دارد پیروز شود و می‌خواهد کمک کند. در فوتبال، مسئله هیجان انگیز این است که برنامه‌ای بچینید و هر هفته ببینید که برنامه ‌تان درست بوده یا نه."

در حالی که گفته می‌شود آبراموویچ دیگر علاقه به هزینه کردن در چلسی ندارد، تننباوم نظر دیگری دارد:" او دوست دارد شرایط را بسنجد. فکر می‌کنم دلیلی  اینکه او بعد از همه این سال‌ها فوتبال را دوست دارد، این است که فرمولی ندارد. الگوریتمی وجود ندارد. فکر می‌کنم به همین دلیل است که مردم آن را دوست دارند و به همین دلیل است که ورزش اول دنیاست. در دنیای تجارت، شما خریدها را دارید و موفقیت‌ها را. اما در این شرایط، شما هر هفته می‌توانید ببینید که استراتژی‌‌تان درست بوده یا نه و فکر می‌کنم این بخش هیجان انگیز است."

تگ ها


آبراموویچ چلسی