آبیدال: پرسش از مسی در خصوص گریزمان اشتباه بود

اریک آبیدال مدیرفنی بارسلونا معتقد است که پرسش جنجالی از مسی در خصوص گریزمان اشتباه بوده چرا که در آن زمان آنتوان بازیکن اتلتیکو محسوب میشد....

به گزارش مدال؛ انتقال گران‌قیمت ستاره فرانسوی به بارسلونا حالا به موضوع بحث تبدیل شده و اتلتیکویی‌ها اصرار دارند که بارسلونا پیش از اعلام جدایی ستاره فرانسوی با او در تماس بودند و او را برای جدایی هوایی کردند اما بارسلونا هرگونه اتهامی در این خصوص را رد می‌کند.

حالا «اریک آبیدال» مدیرفنی بارسلونا در مصاحبه با «لو پاریسین» به دفاع از بارسلونا پرداخته و می‌گوید دو باشگاه به دنبال راه حلی برای این اختلاف می‌گردند: «اتلتیکومادرید از منافع خود دفاع می‌کند و ما هم همین کار را خواهیم کرد. ما به هیچ وجه پیش از موعد با گریزمان به توافق نرسیدیم. بارسلونا پس از اینکه آنتوان تصمیم جدایی خود را اعلام کرد با اطرافیان بازیکن و وکیل او تماس برقرار کرد. بارتومئو با اتلتیکومادرید تماس گرفت تا درباره شرایط قرارداد گریزمان اطلاعاتی کسب و اعلام کند که برای عدم مذاکره مبلغ 120 میلیون یورو فسخ او را می‌پردازد.»

پیش از فینال جام حذفی اسپانیا در ماه می از «لیونل مسی» درباره احتمال جذب گریزمان پرسیده شد اما او جوابی نداد، آبیدال احساس می‌کند که آن پرسش اشتباه بود زیرا آنتوان در آن زمان بازیکن اتلتیکو محسوب میشد: «اولین تفکر هنگام نظر دادن درباره بازیکنان تیم‌های دیگر، بی‌احترامی به هم‌تیمی‌های خود است. فکر می‌کنم مسی به همین دلیل نمی‌خواست درباره گریزمان صحبت کند.»

در ادامه آبیدال به تمجید از کیفیت مهاجم فرانسوی پرداخت و گفت: «او استعداد خاص و تجربه بالا دارد زیرا عناوین بسیاری برده است. او پتانسیل بردن بازی‌های بزرگ را داراست. او قادر به بازی در چند پست است. او خیلی خوب است، گلزن خوبی است و در بارسلونا باید چنین بازیکنانی باشند.»

بیشتر بخوانید:

اتلتیکومادرید باعث محرومیت سنگین بارسلونا می‌شود؟

تگ ها


اریک آبیدال بند فسخ گریزمان قرارداد گریزمان آنتوان گریزمان آبی و اناری‌ها بلوگرانا اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال