آبیدال: کومان معیارهای هدایت بارسلونا را دارد

اریک آبیدال ضمن حمایت از ارنستو والورده، معتقد است رونالد کومان معیارهای مربی‌گری در بارسلونا را داراست...

به گزارش مدال، اخیراً شایعاتی در خصوص احتمال مربیگری رونالد کومان در بارسلونا منتشر شده است. اریک آبیدال مدیر ورزشی بارسلونا در این خصوص در مصاحبه‌ای با موندو دیپورتیوو گفت:

"لیست اشخاصی که پتانسیل مربی‌گری در بارسلونا را دارند، بسیار کوتاه است. اطلاعات در خصوص بند قرارداد رونالد کومان به صورت عمومی منتشر شده است و همه از آن مطلع هستند. اما در خصوص بر عهده گرفتن هدایت باشگاه، او تصمیم‌گیری نمی‌کند، بلکه این باشگاه است که تصمیم نهایی را می‌گیرد. رونالد کومان دارای معیارهای لازم برای مربی‌گری در بارسلونا است، اما من با هیچکس در خصوص مربی‌گری باشگاه صحبتی نکرده‌ام، زیرا احترام زیادی برای ارنستو قائلم."

آیا بارسلونا برای فصل آتی تغییر و تحولی بر روی نیمکتش انجام خواهد داد؟ آبیدال پاسخ می‌دهد:

"احتمالاً والورده مربی بارسلونا باقی خواهد ماند، زیرا او تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه قرارداد دارد و هیچ تردیدی در خصوص عملکرد وی وجود ندارد."

آنتوان گریزمان در تابستان با مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو از اتلتیکو مادرید به بارسلونا پیوست. وی فقط ۴ گل در فصل جاری به ثمر رسانده و در پنج بازی اخیر در زمینه گلزنی ناکام مانده است. آبیدال در خصوص عملکرد هم‌وطنش در بارسا گفت:

"با آنتوان زیاد صحبت می‌کنم. او در پست‌های مختلفی برای بارسلونا بازی کرده و به خوبی می‌داند که کار دشواری برای وفق دادن خود با تیم دارد. نحوه حرکت بازیکن در بارسلونا متفاوت است، اما او بازیکنی است که می‌تواند چیزهای زیادی به باشگاه اضافه کند و مربی به خوبی به این مسئله آگاه است. گریزمان می‌داند که در بهترین فرمش در بارسلونا قرار ندارد و می‌داند که تنها با تلاش زیاد می‌تواند خود را اثبات کند."

اخبار مرتبط:

گریزمان: بازیکنان بارسلونا به من اعتماد دارند

تگ ها


رونالد کومان ارنستو والورده فوتبال جهان اریک آبیدال بارسلونا لالیگای اسپانیا فوتبال