آبی‌ها و معضل سهمیه لیگ برتری/ استقلال با 4 بازیکن دیگر تکمیل می‌‌شود؟

استقلال در شرایطی این روزها به دنبال جذب بازیکنان جدید است که با خرید بازیکنانی چون ریگی، رضاوند، دشتی و یزدانی، آبی‌ها در حال حاضر تنها دو سهمیه لیگ برتری برای تکمیل لیست بازیکنان خود در اختیار دارند....

استقلال تنها دو سهمیه لیگ برتری دیگر در اختیار دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، با نزدیک شدن به آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر، مدیران استقلال در تلاش هستند تا پرونده نقل و انتقالات تابستانی این تیم را ببندند. آبی‌ها تا بدینجا 16 خروجی داشته‌اند و و در مقابل این تعداد خروجی، 7 بازیکن جدید به همراه یک بازیکن قرضی فصل گذشته خود را به خدمت گرفته‌اند با این حال برای حضور پر قدرت در لیگ برتر، استقلال نیاز به جذب بازیکنان بیشتر دارد.
آبی‌ها تا به امروز مسعود ریگی، سیاوش یزدانی، علی دشتی، آرش رضاوند، محمد بلبلی، میلاد باقری و شیخ دیاباته را به خدمت گرفته‌اند و سینا خادم‌پور نیز پس از حضور قرضی در گل‌گهر سیرجان به این تیم بازگشته است. 4 سهمیه لیگ برتری استقلال تا امروز برای انتقال ریگی، یزدانی، دشتی و رضاوند استفاده شده و این باشگاه در وضعیت کنونی می‌تواند دو خرید با سهمیه لیگ برتری انجام دهد. استقلال در پست مدافع میانی، مدافع چپ، هافبک تدافعی، هافبک بازیساز و وینگر نیاز به بازیکن جدید دارد و محدودیت در سهمیه‌های لیگ برتری کار این تیم را در جذب بازیکن جدید را سخت کرده است.
آبی‌ها در حال حاضر برای دفاع میانی به دنبال جذب عارف غلامی مدافع چندپسته فصل گذشته فولاد خوزستان هستند، خریدی که نیاز به یک سهمیه لیگ برتری دارد، هر چند در سمت چپ خط دفاع ابوالفضل جلالی گزینه مدنظر این تیم بدون نیاز به سهمیه لیگ برتری می‌تواند استقلالی شود.
در خط میانی نیز رضا اسدی از این تیم فاصله گرفته و علی کریمی شانس بالایی برای تمدید قرارداد دارد و در صورت این اتفاق یک سهمیه لیگ برتری در اختیار استقلال باقی خواهد ماند. آبی‌‎ها برای جانشینی پاتوسی به دنبال هافبک خارجی هستند و در چنین شرایطی یک سهمیه لیگ برتری برای جذب بازیکن در سایر پست‌ها در اختیار این تیم خواهد بود.

 

اخبار مرتبط:
دیاباته در مسیر تیام/ امیدواری آبی‌ها با پوکر ستاره مالیایی
نقل و انتقالات استقلال/ 8 بازیکن جدید به جای 16 خروجی!

تگ ها


استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات تابستانی سهمیه لیگ برتری اخبار استقلال اخبار نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال