آبی که «ایسما» بر آتش استقلال ریخت

مهاجم آفریقایی استقلال پستی را منتشر کرد....

مهاجم های آفریقایی استقلال با حمایت دوباره از هم‌تیمی خود به حاشیه هایی که در دربی به وجود آمده پایان داد.

به گزارش مدال، بعد از پایان نیمه اول دربی و بعد از این که فرشید اسماعیلی پنالتی را خراب کرد حواشی به وجود آمده که بین او با ایسما و آیاندا پاتوسی درگیری ایجاد شده است موضوعی که البته باعث شد هر سه بازیکن از سوی باشگاه با جریمه نقدی روبرو شوند.

اما از طرف دیگر بعد از بازی استقلال برابر پرسپولیس شایعه شد که مهدی رحمتی اجازه نداده که آیاندا پاتوسی ضربه پنالتی را بزند و خواسته که زننده این ضربه فرشید اسماعیلی باشد، موضوعی که باعث شد کاپیتان استقلال در طول ۴۸ ساعت گذشته حواشی زیاد و عجیبی را تحمل کند.

با این حال ایسما با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به حواشی که در این باره به وجود آمده پایان داد. ایسما عکس خودش، آیاندا پاتوسی، فرشید اسماعیلی و مهدی رحمتی را استوری کرد و نوشت: با هم می بازیم با هم می بریم. در اتفاق های بد است که روح تیمی بزرگ می شود. ما با هم هستیم و مطمئنا با قدرت بر می گردیم.

استوری ایسما قبل از هر چیزی نشان می دهد که بعد از ۴۸ ساعت پرفشار و پر تنش آبی ها توانسته اند  به آرامش برسند و حالا وینفرد شفر باید تیم اش را برای بازگشت به جدول آماده پیروزی برابر سایپا در هفته بیست و چهارم لیگ برتر کند.

تگ ها


دربی ۸۹ استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال