آب سرد رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه روی بنزما

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه پیشبینی کرد که کریم بنزما حداقل تا ۲۰۲۲ پیراهن فرانسه را به تن نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما با وجود اینکه بهترین روزهای دوران فوتبالی خود را در رئال سپری می‌کند، همچنان به تیم ملی فرانسه دعوت نمی‌شود.

مهاجم طرد شده کهکشانی‌ها پس از دخالت در پرونده اخاذی از «متئو والبوئنا» هم‌تیمی اش در تیم ملی فرانسه در سال ۲۰۱۵ از حضور در تیم ملی این کشور محروم ماند.

در واقع، اگرچه مهاجم ۳۱ ساله رئال با فرم کنونی خود در صورت دعوت شدن به تیم ملی فرانسه در ترکیب اصلی به کار گرفته خواهد شد اما دیدیه دشان همچنان او را نادیده می‌گیرد.

این در حالی است که زیدان سال گذشته در پاسخ به پرسشی در خصوص دعوت نشدن ادامه دار بنزما به جمع آبی‌ها، مدعی شد که مهاجم تیمش بهترین بازیکن جهان بوده و استحقاق دعوت شدن مجدد به تیم ملی فرانسه را دارد.

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه که در ابتدای فصل گذشته به خبرنگاران گفته بود دوران حضور بنزما در تیم ملی فرانسه به پایان رسیده است، در پایان فصل گفت که بنزما بهترین فصل دوران بازیگری‌اش را سپری کرد. اظهار نظر او با واکنش تمسخرآمیز بنزما روبرو شد.

مهاجم رئال سال گذشته تلاش داشت تا بتواند مجوز حضور در تیم ملی الجزایر را به دست بیاورد که در این امر ناکام ماند.

لوگرا در مصاحبه جدید خود و در مورد بنزما گفت:« بازگشت کریم بنزما به تیم ملی امکانپذیر است؟ چه کسی می تواند رد کند که کریم بازیکن بزرگی است؟ من که نمی توانم و این را همه دنیا هم می دانند و به شخصه همیشه به او احترام گذاشته ام. او یک بازیکن و یک انسان استثنایی است ولی بعید می دانم دیدیه دشان تا زمانی که سرمربی فرانسه است از کریم بنزما دعوت کند. دشان تا ۲۰۲۲ سرمربی است و فکر نمی کنم بنزما را تا دو سال دیگر هم در تیم ملی ببینیم.»

تگ ها


تیم ملی فرانسه دشان کریم بنزما رئال مادرید