آب پاکی وزیر روی دست روسای بازنشسته، از جمله تاج

وزیر ورزش و جوانان بار دیگر با تاکید بر این که قانون بازنشستگی برای همه روسا یکسان است از تغییرات احتمالی در فدراسیون های فوتبال و والیبال خبر داد ......

وزیر ورزش و جوانان بار دیگر با تاکید بر این که قانون بازنشستگی برای همه روسا یکسان است از تغییرات احتمالی در فدراسیون های فوتبال و والیبال خبر داد.

به گزارش مدال، بعد از این که طی چند هفته گذشته ابهامات فراوانی در خصوص اجرای قانون بازنشستگی برای روسای فدراسیون ها رقم خورد و موضوع تغییرات احتمالی در فدراسیون فوتبال و والیبال سرو صدای زیادی به راه انداخت وزیر ورزش و جوانان بار دیگر در حاشیه بازی های پارالمپیک آسیایی در جاکارتا بر لزوم اجرای قانون تاکید کرد.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازیهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا درباره قانون منع به کارگیری بازنشسته ها گفت:« قانون برای تمام وزارت خانه ها قابل اجرا است و انجام خواهد شد».

او با بیان این مطلب که داورزنی بازنشسته نیست، در پاسخ به این سوال پیرامون وضعیت تاج و ضیایی در راس فدراسیون های فوتبال و والیبال تنها به این جمله بسنده کرد و گفت:« قانون برای تمام بازنشسته ها لازم الاجرا است».

به این ترتیب با تاکید وزیر ورزش و جوانان بر اجرای قانون بازنشستگی در تمامی فدراسیون ها به نظر می رسد مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که پیش از این با اشاره به میزان جانبازی خود در صدد ماندن در سمت ریاست بود تا پایان آبان ماه بیشتر نمی تواند بر مسند ریاست فدراسیون باقی بماند و باید جای خود را به رئیس جدید بدهد چون قانون بازنشستگی کشوری که به تصویب رسید تا آن روز باید اجرا شود.

تگ ها


فوتبال