آتالانتا ۱ - ۱ منچسترسیتی؛ توقف سیتیزن‌ها در جوزپه مه‌آتزا

منچسترسیتی در دیداری دشوار در حالی که می‌توانست پیروز میدان باشد، در نهایت به کسب تساوی رضایت داد...

منچسترسیتی در دیداری دشوار در حالی که می‌توانست پیروز میدان باشد، در نهایت به کسب تساوی رضایت داد

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، آتالانتا در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزای شهر میلان، میزبان منچسترسیتی بود که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۱ سیتیزن‌ها به پایان رسید.

مطابق انتظار این سیتیزن‌ها بودند که بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۷ پاس گابریل ژسوس، رحیم استرلینگ را در شرایط تک به تک با دروازه آتالانتا قرار داد و او هم به راحتی دروازه گولینی را گشود تا شاگردان گواردیولا خیلی زود پیش بیافتند.

در دقیقه ۲۵، بازیکنان آتالانتا توپ را لو دادند و گوندوغان، ماحرز را راه انداخت و ارسال خطرناک او تنها چند سانتیمتر با پای استرلینگ فاصله داشت این موقعیت از دست رفت. دقایقی بعد باز هم استرلینگ موقعیت پیدا کرد اما تعلل دی‌بروین در ارسال پاس باعث شد تا هاتبور ضربه استرلینگ را برگشت دهد.

در دقیقه ۳۹، تولوی پیراهن استرلینگ را کشید و داور نقطه پنالتی را نشان داد. اما بعد از بررسی VAR، مشخص شد که خطا پشت محوطه جریمه صورت گرفته است. اما دقایقی بعد این بار برخورد توپ به دست ایلیچیچ با بررسی VAR پنالتی اعلام شد اما گابریل ژسوس توپ را به بیرون زد تا اختلاف بیشتر نشود. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و نیمه اول با برتری ۱-۰ سیتی به پایان رسید.

آتالانتا که هر سه بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان را واگذار کرده در دقیقه ۴۹، به گل تساوی رسید. ارسال عالی گومز با ضربه سر ماریو پاشالیچ تبدیل به گل تساوی میزبان شد. در دقیقه ۶۲، کرنر ارسالی با دخالت مندی به گومز رسید و روی ارسال او ضربه سر جیمشیتی با فاصله اندک از کنار دروازه سیتی به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۱، کلودیو براوو در بیرون از محوطه جریمه ایلیچیچ را سرنگون کرد و با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد. VAR هم تصمیم داور را تأیید کرد. این بازی که نیمه دومش، ۶ دقیقه وقت تلف شده داشت در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. سیتی با این تساوی ۱۰ امتیازی شد و صدرنشین است. آتالانتا نیز به اولین امتیاز خود در این رقابت‌ها دست پیدا کرد.

ببینید:

خلاصه بازی آتالانتا 1 - 1 منچسترسیتی/ ویدیو

آتالانتا ۱ - ۱ منچسترسیتی؛ توقف سیتیزن‌ها در جوزپه مه‌آتزا
آتالانتا ۱ - ۱ منچسترسیتی؛ توقف سیتیزن‌ها در جوزپه مه‌آتزا

تگ ها


مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا سیتیزن‌ها ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا پپ گواردیولا فوتبال جهان آتالانتا منچستر سیتی آتالانتا-منچستر سیتی UEFA Champions League فوتبال