آتالانتا 3 – 0 یوونتوس؛ شوک به بیانکونری در برگامو +ویدیو

یوونتوس از کوپا ایتالیا کنار رفت...

بیانکونری‌ با قبول شکست مقابل آتالانتا از جام حذفی ایتالیا کنار رفت.

به گزارش مدال، در یکی از دیدارهای حساس مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا از ساعت 23:15 دو تیم آتالانتا و یوونتوس رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری تیم میزبان به پایان رسید.
در نیمه نخست این دیدار شاهد حوادث مهمی بودیم، درست در همان دقایق ابتدایی بازی کیه‌لینی کاپیتان کهنه‌کار بیانکونری‌ مصدوم شد تا ضربه بزرگی به پیکره این تیم وارد شده باشد.
درست در اواسط بازی در 45 دقیقه نخست از روی اشتباه مرگبار ژائو کانسلو مدافع پرتغالی بانوی پیر کاستانیه با ضربه‌ای دقیق توپ را برای اولین بار از خط دروازه شزنی عبور داد.
بازیکنان یووه هنوز از شوک گل اول خارج نشده بودند که دوان زاپاتا گل دوم را هم وارد دروازه مدافع عنوان قهرمانی کرد. نیمه نخست این دیدار با برتری 2-0 تیم میزبان به پایان رسید.
شاگردان آلگری در نیمه دوم تلاش زیادی برای برگرداندن نتیجه کردند اما هرچه زدند به در بسته خوردند. واکنش‌های خیره کننده بریشا در کنار بی دقتی مهاجمانی مانند دیبالا مهمترین عاملی بود که باعث شد یوونتوس نتواند در این دیدار به گل برسد.
درست در دقایق پایانی  بازی و جایی که بازیکنان یووه برای جبران نتیجه به صورت همه جانبه حمله می‌کردند دوان زاپاتا گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر رساند تا نسخه بانوی پیر در جام حذفی پیچیده شود.