آتش‌بس؛ پایان مهلت نقل‌وانتقالات لیگ‌برتر

یک روز دیگر مهلت نقل‌وانتقالات لیگ جزیره به پایان خواهد رسید؛ برنده‌ها و بازنده‌های لیگ جزیره در نقل‌وانتقالات تابستانی کدام تیم‌ها بودند؟...

طبق قانون اتحادیه فوتبال انگلستان، باشگاه‌های لیگ‌برتر انگلیس تا 24ساعت پیش از شروع مسابقات فصل امکان دارند بازیکن جدیدی به تیمشان اضافه کنند و این یعنی اینکه پنجره ترانسفر تابستانی در ساعت 24ساعت پنجشنبه به پایان می‌رسد، اما کدام تیم‌ها برنده‌ها و بازنده‌های نقل‌وانتقالات بودند؟

برنده‌ها:

آرسنال: لندنی‌ها آرون رمزی و پیتر چک و دنی ولبک همیشه مصدوم را از دست دادند، اما با بودجه‌ای 72میلیون پوندی نیکولاس پپه، پدیده فصل گذشته لاشامپیونه را خریدند. بعد هم دنی سبایوس و ویلیام سالیبا را جذب کردند تا بعد از مدت‌ها در پنجره تابستانی گردوخاک راه بیندازند. بین تاپ سیکس آرسنال بهترین خریدهای ممکن را انجام داد.

اورتون: آندره گومز با پرداخت 22میلیون پوند به بارسلونا بازیکن قطعی اورتون شد و مویس کین و فابین دلف هم به بندر لیورپول آمدند تا اورتونی‌ها فصل آینده بزرگترین تهدید برای تیم‌های بالای جدول باشند.

ولورهمپتون: ولوز فصل گذشته بیشترین امتیاز ممکن را از 6تیم بالای جدول لیگ جزیره گرفت و این فصل با جذب خسوس وایه‌خو- بازیکن رئال مادرید و ستاره زیر21ساله‌های اروپا- و پاتریک کوترونه دنبال اتفاق بزرگتری خواهد بود.

بازنده‌ها

چلسی: تیم محروم از جذب بازیکن در اقدامی عجیب ادن آزار را از دست داد و درینک واتر و تیموتی باکویوکو هم به خاطر تصمیم کادرفنی از برنامه‌های فصل بعد بیرون گذاشته شدند. چلسی نه‌تنها تقویت نشد، بلکه به وضوح کیفیتی پایین‌تر از فصل گذشته خواهد داشت.

لیورپول: نه خانی آمد و نه خانی رفت. یورگن کلوپ در پنجره تابستانی هی بازیکن جدیدی نخرید و اجازه نداد هیچ کدام از ستاره‌هایش هم از باشگاه جدا شوند تا لک‌لک‌ها بدون تغییر به استقبال فصل جدید فوتبال اروپا بروند.

تاتنهام: تاتنهام در چند سال گذشته به دلیل ساخت ورزشگاه بازیکن بزرگی به تیمش نیاورده و حتی فصل پیش تنها باشگاه بدون خرید بین 5لیگ معتبر فوتبال اروپا بودند؛ اما این تابستان هم برای آنها بدون سروصدا پیگیری شد و تنها تونگای ان‌دمبله از لیون را جذب کردند تا هواداران تیم فینالیست اروپا، از دست مدیران باشگاه عصبانی باشند.

 

بیشتر بخوانید:

اعلام قیمت پیراهن‌های جدید لیگ جزیره/ ۵۲ پوند برای پیراهن جهانبخش

تگ ها


نقل و انتقالات یادداشت یادداشت‌های اختصاصی تاتنهام آرسنال چلسی ولورهمپتون اورتون لیگ برتر فوتبال