آتیلا حجازی در گفت و گو با مدال: عکس های یادگاری شبانه به استقلال ضربه زد/هیچوقت از خانواده ام شکایت نمی کنم!

بازیکن اسبق استقلال تهران گفت: از این باشگاه طلب دارم اما هرگز به دنبال شکایت نبوده و نیستم ......

بازیکن اسبق استقلال تهران گفت: از این باشگاه طلب دارم اما هرگز به دنبال شکایت نبوده و نیستم.

آتیلا حجازی در گفت و گو با خبرنگار مدال، درباره گلایه هیا مادرش از عدم پرداخت مالیات قرارداد زنده یاد ناصر حجازی اظهار داشت: من امروز به ایران آمدم و در جریان جزئیات قرار ندارم اما این را بدانید که خود من هم مبلغی را از باشگاه استقلال طلبکار هستم و این به جز طلب پدرم است اما آنجا خانه ما است و کسی نیستم که از خانواده خودم شکایت کنم. پدرم سلامتی اش را برای این باشگاه گذاشت اما او هم آدمی نبود که شکایت کند و با افتخار می گوئیم که هر چه داریم از این باشگاه است منتهی انتظارمان این است که باشگاه به این موضوع هم بپردازد و امیدواریم این اتفاق بیفتد.استقلالی بودن چه یک روز و چه 50 سال افتخار است و ما هم به این موضوع همیشه افتخار کرده ایم.

وی در ادامه با اشاره به شکست اخیر استقلال برابر السد قطر گفت: آن بازی تیم ما مقهور ستارگان تیم حریف شد و معتقدم تیم السد از نظر مهره خیلی از استقلال جلوتر بود اما نا امید نیستم و فوتبال رو ندارد و استقلال می تواند در بازی برگشت دست به کار بزرگی بزند؛ هر چند می دانیم که کار سختی است. در آن بازی برخی بازیکنان اشتباه کردند مثلا تیمی که باید حمله کند بازیکنش نباید به دروازه بان پاس رو به عقب بدهد.

حجازی در پایان گفت: استقلال روزی شکست خورد که مهره های با ارزشی چون ابراهیمی، تیام، جپاروف،  نورافکن و حسینی را از دست داد. درست در روزهای که عده ای با بازیکنان معمولی قرار داد می بستند و نصف شب عکس های یادگاری شان با خریدهای جدید را منتشر می کردند. من نمی خواهم شخصی را محکوم کنم اما مطمئنا همه می دانند که این اتفاقات در زمان چه کسانی رخ داد و استقلال آسیب دید.

 

تگ ها


فوتبال