آجورلو به کرار : پولت را نمیدهیم برو شکایت کن

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- هنوز تمام پرونده های باشگاه تراکتورسازی در فیفا بسته نشده و محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات تابستانی به دلیل شکایت بازیکنان و مربیان خارجی پابرجاست ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - هنوز تمام پرونده های باشگاه تراکتورسازی در فیفا بسته نشده و محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات تابستانی به دلیل شکایت بازیکنان و مربیان  خارجی پابرجاست. اما واکنش عجیب سردار آجورلو به درخواست تازه جاسم کرار می تواند یک پرونده دیگر به پرونده های تراکتورسازی در فیفا اضافه کند. طبق متنی که کرار جاسم در اینستاگرام خود منتشر کرده، مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به مطالبه فقط نیمی از مبلغ باقیمانده قرارداد کرار، اعلام کرده که باشگاه پولی ندارد و کرار اگر می خواهد، می تواند برای گرفتن پولش شکایت کند!

این واکنش عجیب آجورلو به درخواست کرار در حالی صورت گرفته که تراکتورسازی به دلیل شکایات متعدد بازیکنان و مربیان خارجی، در فصل گذشته آسیب های زیادی دید و اضافه شدن یک پرونده دیگر در فیفا می تواند خطراتی بیشتر از محرومیت از نقل و انتقالات برای تراکتورسازی در پی داشته باشد. عملکرد آجورلو در هفته های اخیر حسابی سر و صدای هواداران تراکتورسازی را در آورده و خیلی از آنها او را مسئول مشکلات این فصل این باشگاه می دانند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال