آجورلو: تراکتورسازی یک تیم آماتور نیست

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در دیدار سفیر آلمان در ایران گفت: تراکتورسازی یک تیم آماتور نیست ......

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در دیدار سفیر آلمان در ایران گفت: تراکتورسازی یک تیم آماتور نیست.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مصطفی آجورلو روز گذشته (یکشنبه) با سفیر آلمان در این دیدار و گفت وگو کرد.

آجورلو در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از میزان محبوبیت و جایگاه تراکتورسازی در ایران، اظهار داشت: تراکتورسازی در کشور ما میلیون ها هوادار دارد که از این باشگاه حمایت می کنند. این میزان عشق و علاقه برای یک باشگاه استثنایی است و این موضوع نشان از پشتوانه مردمی تراکتورسازی دارد. ما در باشگاه تراکتورسازی طرح های اقتصادی در نظر گرفتیم تا به سمت فوتبال حرفه ای پیش برویم و معتقدیم که این باشگاه یک تیم آماتور نیست. در تراکتورسازی ما باید باوجود پتانسیل های موجود به سمت کسب درآمد و استفاده از ظرفیت های موجود برویم.

وی با اشاره به نقاط قوت فوتبال آلمان، خاطرنشان کرد: ما در فصل جاری در تراکتورسازی به سمت جوان گرایی پیش می رویم و معتقدیم که فوتبال آلمان می تواند الگوی خوبی برای ما باشد. 

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با طرح پیشنهاد همکاری های بیشتر این باشگاه با یکی از باشگاه های آلمانی، تأکید کرد: انتظار ما از سفیر آلمان در ایران این است که به انتخاب خودشان یکی از تیم های مطرح آلمانی را شناسایی و به ما معرفی کنند تا با هماهنگی وزارت امور خارجه، هماهنگی های لازم برای همکاری های بیشتر میان باشگاه تراکتورسازی و باشگاه آلمانی شکل بگیرد تا شاهد گسترش مبادلات و همکاری ها بین 2 کشور باشیم.

میکائیل کلور برشتولد نیز در این دیدار گفت: من نخستین بار است که به تبریز سفر می کنم. خوشحالم که در این شهر حضور پیدا کردم و با مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی دیدار می کنم. ارتباط فرهنگی خوبی بین ایران و آلمان وجود دارد. مطلع شدم که شهر تبریز نیز ارتباط خوبی با هامبورگ دارد و پرواز مستقیم بین این 2 شهر برقرارشده است.

سفیر کشور آلمان در ایران، درباره دیدار با مصطفی آجورلو عنوان کرد: همان قدر که دیدار با مقامات استان برایم مهم بود، دیدار با مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی نیز برایم ارزشمند است. تراکتورسازی یک تیم پرهوادار است و از آنجایی که فوتبال در هر 2 کشور محبوبیت خاصی دارد و در قلب مردمان ایران و آلمان جای دارد، به این تیم نیز علاقه پیدا کردم.

کلور برشتولد تأکید کرد: خیلی علاقه مندم که اهداف و استراتژی های این باشگاه را بدانم. ایران می تواند در عرصه فوتبال یک کشور رقیب برای ما تلقی شود، چراکه این کشور دریایی از استعدادهای ناب است که جوانان بااستعدادی دارد و تعداد چنین کشورهای پراستعدادی اندک است. من شما را تشویق می کنم که به فوتبالتان ایمان داشته باشید و بدانید که در کنار بعد فنی در فوتبال شور و اشتیاق خاصی دارید که می تواند به پیشرفت فوتبال شما کمک کند.

در پایان این جلسه طرفین پیشنهاداتی برای افزایش تعامل میان فوتبال 2 کشور ارائه دادند و مقرر شد هماهنگی های مورد نیاز برای افزایش این تعامل در آینده انجام شود.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال