آخرین اخبار از پرداخت مطالبات استراماچونی

پس از حواشی فراوان برای بازگشت آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال، به نظر می رسد استرا برای دریافت دستمزد خود مشکلی نخواهد داشت....

به گزارش خبرنگار مدال، پس از سفر آندره‌آ استراماچونی به ایتالیا و انتشار خبر جدایی وی از باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبات، این اتفاق با اعتراض هواداران همراه شد و مسئولان باشگاه، وزرات ورزش و حتی وزارت امور خارجه برای بازگرداندن مربی ایتالیایی دست به کار شدند.
اما استراماچونی روز گذشته در ویدیویی از پرداخت نشدن مطالباتش خبر داد و حتی با هواداران باشگاه استقلال خداحافظی کرد تا آب سردی باشد بر پیکر آبی‌های پایتخت.
پس از این اتفاق مسئولان مربوطه با بیان اینکه مبلغ مطالبات استراماچونی به بانک سپه در شعبه رم واریز شده و به دلیل تعطیلی دو روزه امکان وصول آن وجود نداشته در توصیف رفتار مربی ایتالیایی از کلمه سوء تفاهم استفاده کردند و طبق گفته‌ها فردا این مبلغ به دست وی خواهد رسید.
با توجه به اخبار منتشر شده، اینگونه به نظر می‌رسد که برای انتقال پول به حساب استراماچونی مشکلی وجود ندارد و این اتفاق پس از گذشت تعطیلات در اروپا انجام خواهد شد. این به این معناست که مشکل مالی استرا به زودی حل می‌شود و هواداران باید منتظر بازگشت او باشند، مگر اینکه اتفاق تازه‌ای رخ دهد!

 

بیشتر بخوانید:

رحمتی استقلال را تهدید به افشاگری کرد! + عکس

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر مازیار ناظمی عباس عراقچی وزارت امور خارجه اسماعیل خلیل زاده هواداران استقلال لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال