آخرین اخبار از استقلال خوزستان

استقلال خوزستان در لیگ هفدهم با کادر مدیریتی و اسپانسر جدید حضور خواهد یافت، تلاش مسئولان استان خوزستان برا ی مانع شدن از نابودی تیم جواب داده است ......

استقلال خوزستان در لیگ هفدهم با کادر مدیریتی و اسپانسر جدید حضور خواهد یافت، تلاش مسئولان استان خوزستان برا ی مانع شدن از نابودی تیم جواب داده است.​​​​​​​

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، روز گذشته خبری مبنی بر انتقال استقلال خوزستان از شرکت گروه ملی به اداره کل امور ورزش و جوانان منتشر شد تا افشین حیدری مدیرکل امور ورزش و جوانان مسئول اصلی این تیم شود.
صبح روز قبل آگهی مزایده این تیم منتشر شده بود اما با صحبت های حیدری به نظر می رسد آن مزایده لغو شده باشد و باید استقلال خوزستان را فصل بعد با مدیران جدید در لیگ برتر دید.

افشین حیدری  در این باره صحبت هایی انجام داده که آن را مرور می کنیم:

مردم نگران استقلال نباشند

تیم استقلال سرمایه استان است و ما هم برنامه داریم که برای فصل آینده نیز در لیگ برتر تیم داری کنیم. جای نگرانی وجود ندارد و مردم خوزستان مطمئن باشند که استقلال پر قدرت در لیگ هفدهم حضور پیدا می کند.

سرمربی انتخاب شده است

همچنین با یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران برای هدایت تیم مذاکره داشتیم و می توانم بگویم که کار تقریبا نهایی و حضور او در تیم استقلال قطعی شده است. به زودی نیز تمرینات این تیم آغاز می شود.

توافق برای انتقال باشگاه به اداره کل

مجموعه مدیریتی استان پشت تیم است و جا دارد از  تلاش ها و حمایت های استاندار محبوب و ورزش دوست خوزستان و همچنین مجموعه هایی که برای ماندگاری تیم تلاش می کنند، قدردانی کنم. در این بین از تلاش های آقای تاج، رییس فدراسیون نیز تشکر می کنم.توافقی بین استانداری، اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و هیات فوتبال استان با گروه ملی صورت گرفت و بر اساس آن به زودی باشگاه استقلال خوزستان به اداره کل ورزش و جوانان استان تحویل داده می شود و اسپانسر آن برای فصل جدید مشخص خواهد شد.

شروع تمرینات طی 10 روز آتی

ما طی 10 روز آینده تمرینات تیممان شروع خواهد شد، اسپانسر برای لیگ هفدهم را پیش بینی کرده اسم و توافقات انجام شده است. تیم استقلال خوزستان از شرکت گروه ملی به اداره کل ورزش و جوانان خوزستان منتقل می شود و مطمئن باشید با قدرت به کارش ادامه می دهد.

بازیکنان را حفظ می کنیم

بازیکنانی که با ما قرارداد دارند، مطمئن باشید در تیم ما خواهند ماند. می دانم دلخوری هایی وجود دارد اما ما تمام بازیکنانی که قرارداد دارند را حفظ می کنیم و مشکلاتشان را حل خواهیم کرد تا با قدرت در لیگ هفدهم حضور داشته باشیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال