آخرین اخبار از افتتاحیه المپیک از زبان سجادی

سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو از شرایط مراسم افتتاحیه و حضور کاروان ایران در رژه دوره مسابقات المپیک توضیح داد....

به گزارش "ورزش سه"، سید نصرالله سجادی در خصوص مراسم افتتاحیه گفت: امروز جمعه بعدازظهر تا ساعاتی دیگر ورزشکاران عزیز ایران در مراسم افتتاحیه شرکت می‌کنند. تلاش این هست که حتما ورزشکارانی که روز شنبه مسابقه ندارند شرکت کنند. با هماهنگی مربیان و سرپرستان و رئیس‌های فدراسیون‌ها شده است فقط ورزشکارانی در این مراسم شرکت می‌کنند که فردا مسابقه نخواهند داشت.

او ادامه داد: این بار تنها شش مقام همراه اجازه حضور در مراسم دارند. اجازه حضور تعداد نفرات بیشتر نه به ما بلکه به دیگر کشورها نیز داده نشده است حتی کاروان‌هایی که ششصد شرکت کننده هم دارند تنها شش همراه خواهند داشت.

سرپرست کاروان ایران تصریح کرد: بنابر این پنج نفر از مربیان عزیز به همراه خود من در این مراسم رژه انشاالله حضور خواهیم داشت. تلاش کردیم که از بیشتر رشته‌ها نماینده‌ای در رژه داشته باشیم. امیدوارم مراسم افتتاح به خوبی برگزار شود و ما بتوانیم در این دوره از رویداد بزرگ ورزشی به نام المپیک موفق و سربلند باشیم. با آرزوی توفیق برای همه ورزشکاران عزیز کشورمان ایران.

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ توکیو