آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا تا 13 ژانویه

هنوز فصل نقل و انتقالات زمستانی لیگ‌های اروپایی به پایان نرسیده و خرید و فروش بازیکنان به طور جدی پیگیری می‌شود....

به گزارش خبرنگار مدال، برخی اخبار انتقالات از لیگ‌های معتبر اروپایی را در زیر می‌خوانید:

اسکای ایتالیا گزارش کرد: لاتزیو امیدوار است که داویده زاپاکوستا را با مبلغی معقول با قراردادی قرضی و بند خرید اختیاری به خدمت بگیرد، در حالی که چلسی پیشنهاد بند خرید اجباری داده است.

کوریره دلو اسپورت: ایگواین تصمیم گرفته که در این ماه به چلسی ملحق شود. در این لحظه به نظر می‌رسد لحظه خداحافظی وی با میلان نزدیک است.

فشار موناکو برای انتقال میچی باتشوایی بیشتر شده است. مذاکرات بین طرفین همچنان ادامه دارد.

منابع اسپانیایی مدعی شدند؛ دوئل یوونتوس و پاری‌سن ژرمن برای جذب داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستر یونایتد که قراردادش در ماه ژوئن به اتمام می‌رسد و تاکنون تمایلی به تمدید قرارداد با شیاطین سرخ نشان نداده است، ادامه دارد.

به گزارش اسپورت مدیاست باشگاه رئال مادرید اسپانیا بصورت کاملا جدی خواهان به خدمت گیری کریستوف پیاتک یکی از گزینه‌های یووه برای تقویت خط حمله شده و می‌خواهد با این مهاجم لهستانی قرارداد امضا کند.

به گزارش ترنسفر مارکت؛ مروان فلینی که تابستان گذشته با اصرار مورینیو قرارداد خود را با یونایتد تمدید کرده بود، با اخراج او نا امید شده است.
میلان که پیش از این هم به دنبال فلینی بود دوباره به جذب وی علاقمند شده است. پورتو و گوانژو چین هم وضعیت این بازیکن را زیر نظر دارند.

به ادعای استدیو دیپورتیو؛ مورنو به باشگاه ليورپول خبر داده كه نمي‌خواهد قراردادش را با باشگاه تمديد كند و خواهان برگشتن به لاليگا است.

به ادعای گازتا: باشگاه بولونیا با اسپیناتزولا مدافع یوونتوس به توافق رسیده و فقط موافقت آلگری برای انجام این انتقال قرضی باقی مانده.

رسانه‌های اروپا مدعی شدند؛ اینتر هفته آینده با میراندا مدافع برزیلی خود جلسه‌ای برگزار خواهد کرد. میراندا خواهان جدایی از اینتر است اما سران نراتزوری امیدوارند او را راضی کنند که در این تیم بماند.

تگ ها


لالیگا سری آ فوتبال