آخرین اقدامات باشگاه استقلال برای ماندن در آسیا

باشگاه استقلال با وجود اخبار منتشر شده در خصوص قطعی شدن حذف دو نماینده فوتبال ایران همچنان به دریافت مجوز حرفه ای امیدوار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر این اساس باشگاه استقلال در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه لایحه دفاعیه خود و ارسال این لایحه به کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام خواهد کرد.


در این لایحه به برخی مشکلات و موانع موجود در دریافت مجوز حرفه ای ازجمله محدودیت های قانونی همچنین رویکرد صادقانه این باشگاه در ارائه و ثبت اسناد و مدارک دقیق و واقعی تاکید شده و به این موضوع اشاره شده که استقلال طبق یکی از ضوابط اصلی دریافت مجوز حرفه ای هیچ گونه بدهی قطعی در این مقطع نداشته و از این نظر همچنان امیدوار است بتواند در فصل پیش روی مسابقات حاضر شود.


استقلال همچنین هرچند تا دهم مهرماه فرصت داشته نسبت به تکمیل و ثبت مدارک اقدام کند اما طبق مهلت کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای نواقص مدارک خصوصا در بخش های حسابرسی ، بدهی مالیاتی و اصلاح سرمایه اولیه شرکت را مرتفع ساخته و در دفاعیه خودش به این موارد نیز اشاره کرده است.


با این وجود گلایه استقلالی ها از کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال است که پیش از اعلام خبر رسمی حذف در مصاحبه هایی تاکید کرده که دو باشگاه به صورت قطعی از این مسابقات کنار گذاشته شده اند آن هم در شرایطی که مسئولان این باشگاه همچنان به تلاش خودشان برای دریافت مجوز حضور در مسابقات آسیایی ادامه می دهند.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال