آخرین امید یونایتد برای جذب ستاره دورتموند

منچستریونایتد همچنان امیدوار به جذب جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند است....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در تابستان امسال تلاش زیادی برای انتقال جیدون سانچو، ستاره جوان و انگلیسی دورتموند کرد، اما هنوز این انتقال به سرانجام نرسیده است. در فاصله ۴۸ ساعت مانده به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی، نشریه دیلی میل مدعی شد شیاطین سرخ امیدوار به توافق با دورتموند در این مدت زمان کوتاه هستند.

جیدون سانچو در دو بازی اخیر دورتموند به علت بیماری تنفسی غایب بود و امروز نیز نتوانست در جریان برتری پرگل تیمش برابر فرایبورگ نقش آفرینی کند. اگرچه دلیل غیبت سانچو بیماری عنوان شده، اما برخی معتقدند ممکن است مذاکرات با یونایتد علت این اتفاق باشد. دورتموند مبلغی در حدود ۱۲۰ میلیون یورو برای فروش این بازیکن جوان درخواست کرده و حتی آخرین پیشنهاد یونایتد با رقم ۸۰ میلیون به علاوه ۲۰ میلیون نیز از سوی دورتموند رد شده است. مدیران یونایتد طی ساعات آتی برای آخرین با دورتموند برای جذب جیدون سانچو ملاقات کرده و امیدوارند این بار پیشنهاد آنها مورد قبول قرار گیرد.

یونایتد به خوبی می داند که تابستان سال دیگر شرایط مالی باشگاه هایی مانند رئال مادرید و بارسلونا مانند امسال نخواهد بود و آنگاه جذب جیدون سانچو به مراتب دشوارتر از شرایط فعلی است. خود جیدون سانچو علاقه زیادی به انتقال به یونایتد دارد و همین موضوع مدیران باشگاه انگلیسی را برای آخرین تلاش امیدوار ساخته است.

تگ ها


جیدون سانچو نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰