آخرین بازی ستاره اسپانیایی برای سیتی در لیگ برتر

داوید سیلوا فردا برابر نوریچ آخرین بازی خود با پیراهن سیتی در لیگ برتر انگلیس را انجام خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، داوید سیلوا که در سال ۲۰۱۰  به منچسترسیتی پیوست، نقش زیادی در موفقیت های این باشگاه داشت و چهار بار با این باشگاه قهرمان لیگ برتر شده است. قرارداد او با سیتی در این تابستان به پایان می رسد و قصد تمدید ندارد. سیلوا پیش از این اعلام کرده است که در پایان فصل از سیتی خداحافظی خواهد کرد.

شایعاتی در مورد رفتن او به لیگ ژاپن یا آمریکا منتشر شده بود اما او اخیرا تاکید کرد که با توجه به توقف رقابت های مختلف به دلیل انتشار ویروس کرونا، هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته است.

سیلوا فردا  در آخرین بازی خود در لیگ برتر انگلیس برابر نوریچ به میدان خواهد رفت.

او درباره حضور در منچسترسیتی و کسب ۱۰ عنوان قهرمانی در ۱۱ سال گذشته گفت:« آخرین بازی ام را در لیگ برتر انگلیس انجام می دهم و خوشحالم با افتخارات زیادی این تیم را ترک می کنم. موفقیت های منچسترسیتی شانسی نبود. ما خیلی تلاش کردیم و البته مربی بزرگی مثل پپ گواردیولا داشتیم که خارق‌العاده عمل کرد. از همه کادر فنی و بازیکنان تشکر می کنم. فردا در آخرین بازی برابر نوریچ به میدان می روم و امیدوارم هواداران از من در طی این سال ها راضی بوده باشند.»

سیلوا در فصل جاری با توجه به بالا رفتن سنش کمتر توسط گواردیولا در ترکیب اصلی به میدان رفت. گفته می شود او احتمالا راهی لیگ قطر خواهد شد.

تگ ها


دیوید سیلوا تیم ملی اسپانیا منچستر سیتی