آخرین بازی کرار جاسم

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: کرار جاسم هافبک عراقی که در فصل جاری نسبت به گذشته حاشیه سازی های کمتری داشته است، بعد از سپری کردن دو هفته محرومیت انضباطی فردا می تواند برای تراکتورسازی به میدان برود ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: کرار جاسم هافبک عراقی که در فصل جاری نسبت به گذشته حاشیه سازی های کمتری داشته است، بعد از سپری کردن دو هفته محرومیت انضباطی فردا می تواند برای تراکتورسازی به میدان برود. کرار که در بازی با صبا با داور برخورد ناشایستی داشت، از سوی کمیته انضباطی 2 جلسه محروم شده بود و فردا در هفته سی ام لیگ برتر برای آخرین بار در ترکیب تراکتور به میدان می رود.

با توجه به اینکه هافبک عراقی تراکتور در فینال جام حذفی محروم است، او فردا آخرین بازی اش را در فصل شانزدهم لیگ برتر انجام می دهد و مشخص نیست چه آینده ای در انتظارش است. او قبلا اعلام کرده دوست دارد با پیراهن تراکتور خداحافظی کند اما هنوز وضعیت این تیم برای فصل آینده مشخص نیست و باید دید مسئولان باشگاه برای حفظ کرار اقدامی می کنند یا اینکه کرار بدون رسیدن به آرزوی خود برای خداحافظی با پیراهن تراکتور ایران را ترک می کند.

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال