آخرین تقلا برای بقا در لیست تیم‌ملی(گزارش تصویری)

بازیکنان حاضر در مینی کمپ فوتبال ایران روز گذشته آخرین تمرین درون تیمی را با انجام یک مسابقه دست گرمی به پایان رساندند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکنان شاخص لیگ در شرایطی به جای استراحت در اردوی تیم ملی کنار یکدیگر جمع شدند که با توجه به تعدد لژیونرها تعداد کمی از آنها شانس بقا در فهرست تیم ملی را دارند. صدالبته با شروع مجدد بازی‌های لیگ و ادامه درخشش با توجه به سابقه‌ای که برای آنها در تیم ملی درست شده می‌توانند به پیشروی به سمت ترکیب تیم ملی ادامه دهند و این رکندی است که برای اغلب ملی‌پوشان فعلی ایران که جزو لژیونرها نیز هستند تکرار شده است.

اما کمی هم بگوییم از آخرین تمرین مینی کمپ که با یک مسابقه دست گرمی پر حرارت با حضور همه بازیکنان به اتمام رسید در حالی‌که این مسابقه جدی مصدومیتی نیز برای ملی‌پوشان به همراه نداشت.

از آنجایی که این تمرین نیز مثل سایر تمرین‌های تیم ملی بسته بوده و تنها یک عکاس اجازه مشاهده آن را داشته است، نمی‌شود چیز زیادی به این تصاویر اضافه کرد. تصاویری که نشان از یک مسابقه جدی درون اردویی دارد.

از جمع حاضران در مینی کمپ امروز بعد از ظهر تعدادی خط می‌خورند و تعدادی نیز خود را آماده اردوی نهایی تیم ملی خواهند کرد که از فردا با حضور لژیونرها برای مسابقه با سوریه برگزار می‌شود.

 تصاویر این مسابقه دست گرمی را سعید زارعیان عکاس سایت فدراسیون فوتبال ایران برداشته است.

تگ ها


تیم ملی ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال