آخرین تلاش‌های میلیچ برای رسیدن به ترکیب اصلی استقلال

با حضور دو مدافع چپ آماده و آمادگی یک مدافع غیر تخصصی برای حضور در این پست، قرار گرفتن در ترکیب ثابت استقلال در این منطقه کار ساده‌ای نیست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حساس‌ترین دیدار نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر، دیداری معوقه از هفته هشتم است که روز دوشنبه بین دو قطب فوتبال پایتخت در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و طی آن استقلال و پرسپولیس به میدان می‌روند. دو تیم در حالی روز دوشنبه به میدان می‌روند که استقلال با ۹ بازی و ۱۸ امتیاز در صدر جدول و پرسپولیس با ۷ بازی ۱۱ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

دفاع چپ، یکی از پست‌هایی است که استقلالی‌ها در آن ترافیک بازیکن دارند و محمود فکری برای ترکیب اولیه تیمش گزینه‌های مختلفی را دارد. هرویه میلیچ مدافع کروات و باتجربه آبی‌ها، محمد نادری مدافعی که تازه در این فصل به این تیم اضافه شده و محمد دانشگر، مدافع غیر تخصصی که سابقه بازی کردن در این پست را به کرات دارد، گزینه های این پست هستند. فکری حتی یک گزینه به نام متین کریم زاده دارد که احتمال استفاده از این بازیکن جوان در ترکیب ثابت آبی‌ها زیاد نیست.

رسیدن به ترکیب اصلی آبی‌ها در این پست کار ساده‌ای نیست و مدافعان آبی رقابت فشرده‌ای با یکدیگر دارند. محمد نادری به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته و به نظر می‌رسد دارای بیشترین شانس برای حضور در ترکیب ثابت باشد.

از سوی دیگر میلیچ که دو دیدار پیشین تیمش را به دلایل فنی و انضباطی از دست داده بود، بار دیگر به جمع آبی‌ها پیوسته و آخرین تلاش‌های خود را برای جلب نظر فکری به منظور حضور در ترکیب ثابت انجام می‌دهد.

میلیچ در شرایط بدنی خوبی قرار دارد و به نظر می‌رسد حتی اگر در ترکیب اولیه تیمش نباشد، می‌تواند یکی از بازیکنان تعویضی باشد که فکری در طول بازی از او استفاده خواهد کرد.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ روز دوشنبه ۲۲ دی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

میلیچ از فردا در تمرین استقلال

کری‌خوانی فرزند میلیچ در ورزشگاه آزادی (عکس)

 

 

 

تگ ها


هروویه میلیچ تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال