آخرین تلاش پرز؛ ۱۲۰ میلیون یورو + مودریچ در ازای نیمار

رئال مادرید با ربودن گوی سبقت از رقبا در آستانه توافق بر سر انتقال ستاره برزیلی به سانتیاگو برنابئو قرار دارد...

به گزارش مدال، نشریه کاتالانی اسپورت ادعا کرد که رئال مادرید در آخرین تلاشش برای خرید نیمار، ستاره پاری‌سن ژرمن، علاوه بر پرداخت 120 میلیون یورو، مودریچ را هم به باشگاه پاریسی واگذار می‌کند.

در این تابستان شایعات زیادی در مورد آینده نیمار منتشر شد و اکنون نشریه اسپورت ادعا کرد که با پیشنهاد جدید رئال، دو باشگاه در آستانه رسیدن به توافق قرار دارند. گفته می‌شود فلورنتینو پرز برای نهایی کردن این انتقال تلاش زیادی کرده است و اکنون او تنها تایید ستاره برزیلی PSG را نیاز دارد.

بر اساس گزارش اسپورت، این پیشنهاد رئال مادرید در همین ساعت اخیر صورت گرفته است. این در حالی است که پی اس جی تلاش زیادی برای حفظ نیمار انجام داده و حاضر به فروش او به بارسلونا نشد. در این بین یوونتوس و منچستریونایتد نیز به دنبال نیمار بودند اما به نظر می‌رسد رئالی‌ها گوی سبقت را از رقبا ربودند. پرز در تماسی که با نیمار داشت، قراردادی 5 ساله و دستمزدی مشابه آنچه که او در پاریس دریافت می‌کند، به او ارائه داد اما این بازیکن هنوز پاسخ نهایی‌اش را به باشگاه مادریدی اعلام نکرده است.

البته بارسا هم هنوز از خرید نیمار ناامید نشده اما پیش از آن، آنها قصد دارند کوتینیو را بفروشند و با توجه به اینکه مقصد احتمالی این بازیکن لیگ برتر خواهد بود، رئالی‌ها حداقل تا چند روز آینده نگران وضعیت انتقال نیمار خواهند بود. در صورتی که بارسا بتواند تا چند روز آینده که پنجره نقل و انتقالات تابستانی در انگلیس به پایان خواهد رسید، کوتینیو را بفروشد، آنگاه ماجرای انتقال نیمار پیچیده‌تر خواهد شد.

اخبار مرتبط:

ضربه مرگبار PSG به بارسا؛ نیمار به رئال مادرید می‌رود!

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان نشریه اسپورت ستاره برزیلی فلورنتینو پرز لوکا مودریچ Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال