Banner

آخرین تمرین استقلال پیش از دربی با حضور مهمانان ویژه

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار با پرسپولیس در حالی برگزار شد که علاوه بر دو کودک بلوچستانی و لامردی، سه مهمان دیگر نیز حضور داشتند....

به گزارش مدال، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل پرسپولیس از ساعت 14:45 امروز (چهارشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب و پشت درهای بسته برگزار شد.

* حسین، کودک استقلالی بلوچستانی که فرهاد مجیدی، پیروزی تیمش مقابل الکویت را به او تقدیم کرده بود و امیرحسین، کودکی که در روزهای گذشته ویدیویی از هنرنمایی او با توپ و آرزویش برای دیدار با فرهاد مجیدی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، مهمان ویژه تمرین امروز تیم استقلال بودند. مجیدی پس از دیدن این دو کودک، دقایقی با آنها هم‌کلام شد و پرسید که بازیکن مورد علاقه‌شان چه کسی است که آنها نظرشان مهدی قائدی بود. این دو کودک همچنین توسط مجیدی وارد زمین شده و دقایقی به هنرنمایی پرداختند.

* داریوش شجاعیان یکی دیگر از مصدومان استقلال که رباط صلیبی پاره کرده بود، با لباس شخصی در محل تمرین حضور یافت.

* بازیکنان استقلال طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده بعد از گرم کردن و کارهای تاکتیکی، در بخشی از زمین به فوتبال درون تیمی پرداختند.

* فرزاد مجیدی و رضا حسن‌زاده، دو بازیکن پیشین استقلال میهمان تمرین امروز تمرین آبی‌پوشان بودند. حسن‌زاده سرمربی تیم امید استقلال است.

* اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال نیز در محل تمرین امروز این تیم حاضر شد.

* استقلالی‌ها پس از پایان تمرین، راهی هتل شدند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 15:30 فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی و به قضاوت بیژن حیدری برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با پرسپولیس

مجیدی: هیچ تیمی نمی‌تواند استقلال را شکست دهد

 

 

تگ ها


فوتبال ایران تمرین استقلال دربی 91 پرسپولیس استقلال پرسپولیس-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال