آخرین تمرین استقلال پیش از سفر آبادان و فوتبال درون تیمی

بازیکنان تیم استقلال تمرین پیش از سفر به آبادان خود را انجام دادند که تمرینی جدی در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد ......

بازیکنان تیم استقلال تمرین پیش از سفر به آبادان خود را انجام دادند که تمرینی جدی در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی این تیم که در هفته اول باید در آبادان به مصاف صنعت نفت برود، از ساعت 18:30 امروز (چهارشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی آغاز شد.

* علیرضا منصوریان در ابتدای تمرین به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و در ادامه بازیکنان مشغول به گرم کردن خود شدند.

* پاسکاری ترکیبی در قالب دو تیم در دستور کار استقلالی ها قرار گرفت و در اواسط آن، تمرینات بدنی زیر نظر کادرفنی انجام شد.

* سیدمهدی رحمتی، سیدحسین حسینی و ارشیا بابازاده تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر حمید بابازاده و اشکان نامداری انجام دادند.

* فوتبال درون تیمی بخش دیگر این تمرین بود که کادر فنی نظارت ویژه ای روی آن داشت و نکات فنی مدنظرش را در طول بازی به بازیکنان گوشزد می کرد.

* بازیکنان در فوتبال درون تیمی جدیت زیادی از خود به نمایش گذاشتند و رقابتی جدی میان دو تیم وجود داشت.

* در ادامه تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و بخشی از آنها با نظارت کادرفنی به مرور تاکتیک های گلزنی و بخشی دیگر به مرور تاکتیک های دفاعی و آرایش دفاعی مشغول شدند.

* رامین محرم نژاد که سال های نه چندان دور در استقلال حضور داشت، از تماشاگران ویژه تمرین بود.

به گزارش تسنیم، اعضای تیم استقلال که جمعه باید به مصاف صنعت نفت بروند، فردا ظهر راهی آبادان می شوند.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال