آخرین تمرین العین در غیاب ستاره‌ها برگزار شد/ تذکر جدی ناظر AFC

حریف فردای استقلال آخرین تمرین خود را برگزار کرد....

حریف فردای استقلال آخرین تمرین خود را برگزار کرد.

آخرین تمرین تیم فوتبال العین امارات در غیاب ستاره‌های این تیم در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش مدال، آخرین تمرین تیم فوتبال العین امارات برای بازی با استقلال از ساعت ۱۷ امروز در شرایطی در زمین اصلی آزادی برگزار شد که ستاره‌های این تیم در این تمرین حضور نداشتند.

عمر عبدالرحمان ستاره سال‌های اخیر العین که سابقه بازی در ورزشگاه آزادی را دارد و اتفاقاً در تیم الهلال هم سابقه حضور دارد مدت‌ها است از میادین فوتبال دور است. همچنین محمد عبدالرحمن برادر ستاره فوتبال امارات و کایو بازیکن برزیلی این تیم به همراه العینی‌ها به تهران سفر نکرده تا تمرین نماینده امارات قبل از رویارویی با استقلال بدون حضور بازیکنان سرشناس این تیم برگزار شود.

شیوتانی یکی دیگر از بازیکنان خوب العین امارات است که در تمرین امروز پا به پای دیگر بازیکنان تیمش در کار گروهی شرکت داشت.

تمرین امروز العین با حضور ناظر فیلیپینی مسابقه برگزار شد و خبرنگاران رسانه‌های گروهی تنها ۱۵ دقیقه فرصت داشتند تا از برنامه‌های تاکتیکی این تیم اخبار تهیه کنند.

ناظر afc درباره مکانهای تعبیه شده در ورزشگاه آزادی از نماینده ایرانی سوالاتی پرسید و گوشزد کرد که افراد متفرقه خارج شوند.

در حین تمرین کانون هواداران استقلال در حال نصب طرح موزاییکی بازی فردا بود که با تذکر ناظر ای اف سی افرادی که برای نصب طرح موزاییکی حضور داشتند از مجموعه خارج شدند.

دیدار تیم‌های استقلال و العین امارات از ساعت ۱۹ فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.