آخرین خبرها از استقلال/ پول، دغدغه اصلی آبی ها

قرار است مربی تیم فوتبال استقلال فردا به اردوی آبی‌پوشان در ترکیه اضافه شود....

به گزارش مدال، با وجود اینکه کمتر از سه هفته دیگر بازی‌های نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال آغاز می‌شود، اما باشگاه استقلال نتوانسته بازیکنی را در نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد. سرور جپاروف و امید نورافکن در آستانه پیوستن به استقلال هستند، اما چون باشگاه پولی ندارد، انتقال آنها سرانجامی نداشته است.

پول، دغدغه اصلی این روزهای استقلال

جذب بازیکن برای خط حمله، معضل جدی‌ برای استقلالی‌هاست. فارغ از اینکه برخی از گزینه‌ها حاضر به بازی کردن در لیگ فوتبال ایران نیستند، اصلی‌ترین مسئله باشگاه نداشتن بودجه کافی برای جذب بازیکن است. مسئولان باشگاه در تلاش و رایزنی‌های مختلف با اسپانسرها هستند تا هر چه زودتر پول تهیه کرده و بتوانند بازیکن مدنظر در بازار نقل و انتقالات را جذب کنند.

مجیدی فردا به ترکیه می‌رود

با وجود اینکه، استقلال برای برگزاری اردو در ترکیه به سر می‌برد، اما فرهاد مجیدی مربی استقلال همراه آبی‌پوشان به ترکیه سفر نکرد. مجیدی برای انجام امور شخصی به شمال کشور و زادگاه پدری‌اش رفته و قصد دارد فردا به اردوی استقلال اضافه شود.

پاداش به اعضای تیم امید

اعضای تیم فوتبال امید استقلال که قهرمان امیدهای کشور شده‌اند، شب گذشته (شنبه) در جشنی که اسپانسر باشگاه تدارک دیده بود، شرکت کردند. باشگاه و اسپانسر پاداش‌هایی به مناسبت قهرمانی به اعضای تیم اهدا کردند. ضمن اینکه، هزینه‌های جشن نیز برعهده اسپانسر باشگاه بود.

 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال