آخرین خبرها از لژیونرها؛ بازگشت حسینی به تمرینات

بازیکنان ایرانی شاغل در تیم‌های خارجی این روزها در حال آماده شدن برای فصل جدید هستند....

لژیونرهای ایرانی در حال آماده شدن برای فصل جدید هستند.

به گزارش مدال، لژیونرهای ایرانی در حال حاضر همراه با تیم‌های باشگاهی خود برای فصل جدید آماده می‌شوند. آخرین وضعیت این بازیکنان به شرح زیر است

بازگشت حسینی به تمرین گروهی
سایت «dha» ترکیه خبر داد تیم ترابزون اسپور ترکیه روز شنبه به اتریش رسید تا اردوی تدارکاتی اتریش را برپا کند. مجید حسینی، مدافع ایرانی ترابزون اسپور هم بعد از مدت‌ها دوری از تمرینات گروهی به خاطر مصدومیت روز شنبه برای اولین بار در تمرینات جمعی شرکت کرد.

همبازی سنگالی کریم
السیلیه که در این فصل برای نخستین بار وارد رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌شود تاکنون 3 بازیکن خارجی صاحب نام به خدمت گرفته است. کریم انصاری‌فرد نخستین خرید فصل باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی بود، پس از او دانیل گومو هافبک الریان به خدمت گرفته شد و در سومین خرید تابستانی کارا امبوجی سنگالی مدافع باشگاه اندرلخت بلژیک با قراردادی 3 ساله به السیلیه پیوست.اردوی آماده سازی السیلیه در تونس برگزار می‌شود و مدافع سنگالی جهت حضور در این اردو روز شنبه دوحه را به مقصد شمال آفریقا ترک کرد.

دومین باخت العربی در اسپانیا
العربی که در بازی اول خود در اردوی اسپانیا مقابل خیرونا مغلوب شده بود در دومین بازی به مصاف تیم اولوت اسپانیا رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی العربی قطر در نیمه دوم این بازی وارد زمین مسابقه شد.العربی در ادامه اردوی اسپانیا روز چهارشنبه مقابل تولوز فرانسه قرار می گیرد.

عابدزاده مقابل لیل
امیرعابدزاده در دومین بازی تدارکاتی ماریتیمو پرتغال در اردوی پیش فصل مقابل لیل فرانسه به میدان رفت. امیر در این بازی 45 دقیقه در ترکیب ماریتیمو بازی کرد و مثل بازی تدارکاتی قبلی مقابل تیم ملی بحرین توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد. ماریتیمو فردا(دوشنبه) در یک بازی تدارکاتی دیگر به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت .

بیشتر بخوانید:
توجه ویژه کالدرون به هافبک جوان پرسپولیس
کانسین یا هارونا؛ کدامیک جانشین پاتوسی می شود؟!
پرونده گوچی - پرسپولیس بار دیگر باز شد

تگ ها


عملکرد لژیونرها لژیونرها مرتضی پورعلی گنجی کریم انصاریفرد امیر عابدزاده فوتبال