آخرین خبرها از نقل و انتقالات استقلال/ گزارش ویژه

کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال تشکیل شده اما فعالیت و نقل و انتقالی هنوز رسما آغاز نشده است....

به گزارش خبرنگارمدال، جدایی ستاره های کلیدی در فصل گذشته و جذب برخی بازیکنان ناکارآمد با اعتراض هواداران استقلال همراه بود. آبی ها در ادامه توانستند نفرات خوبی را جذب کنند و همین منجر به تقویت تیم شد، حالا هواداران نگران جدایی ده بازیکن حاضر تیم هستند بویژه پاتوسی.
فتحی از تشکیل جلسه کمیته نقل و انتقالات خبر داده است. برخی خبرها و اظهار نظرهای مرتبط با نقل و انتقالات استقلال را مرور می کنیم: 


خبرها:
*شفر تاكيد زيادي به حفظ سيد حسين حسيني دارد و از مديران باشگاه خواسته تا قراردادي طولاني مدت با او امضا كند تا سال ها دروازه استقلال را بيمه كند.


*پاتوسی گفت: من دوست دارم در استقلال بمانم. اما آینده‌ام مشخص نیست و عناصر دیگری غیر از خودم هم در تعیین آینده زندگی و حرفه‌ای من نقش دارند!


*مدیران باشگاه استقلال پول رضایت نامه پاتوسی را به باشگاه کیپ تاون سیتی پرداخت کردند و در همین راستا این بازیکن برای فصل آتی در استقلال ماندنی خواهد شد.
همچنین اسماعیل گنکالوس نیز برای یک سال دیگر در استقلال ماندنی است و مشکلی برای حضور در جمع آبی پوشان ندارد.


*قرارداد اميد نورافكن با استقلال در پايان فصل به اتمام مي رسد و اين بازيكن بايد به شارلواي بلژيك برگردد اما او در تيم شفر دوباره به روزهاي اوج خود رسيده و علاقه اي به جدايي از استقلال ندارد.

 

اظهار نظرها:
*صادق ورمزیار: محرومیت باقری به استقلال ضربه می‌زند/تیمی که بلغزد قهرمان نمی‌شود
هر چه به پایان لیگ نزدیک می‌شویم، بازی‌ها حساس‌تر می‌شوند. چهار تیم بالا و پایین جدول، شرایط حساسی دارند و هرکدام که امتیاز از دست بدهند، یا قهرمانی را باید فراموش کنند یا به لیگ پایین‌تر سقوط می‌کنند.
درباره محرومیت طولانی فرشید باقری، با این روندی که مسئولان استقلال در پیش گرفته‌اند، بیشتر از خود باقری، این استقلال است که ضربه می‌خورد.


*اصغر حاجیلو: باقری به استقلال بر می‌گردد/ قائدی در لیست بازی با الهلال هست
مورد باقری یک مورد خاص بود و مطمئنم با تعامل هیأت مدیره و فتحی این بازیکن به استقلال اضافه می‌شود. 
قائدی که در تمرین حاضر می‌شود. مقرر کرده بودند این بازیکن نامه دانشگاه و تحصیلش را بیاورد و در لیست سفر به ابوظبی برای بازی با الهلال هم حضور دارد.


* حاجیلو سرپرست استقلال: مطمئن باشید بازیکنان جوانی که امسال به ما اضافه شدند بخصوص پاتوسی زمان بیشتری در استقلال می‌مانند. فکر می‌کنم قرارداد پاتوسی بالای دو سال و نیم تمدید شود. او یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد ولی یک سال دیگر هم به قراردادش اضافه می‌شود. استقلالی‌ها مطمئن باشند روزهای خوبی دارند و حمایتشان را از ما دریغ نکنند.


* فتحی: ما کنار شفر هستیم و شفر در خدمت استقلال است تا تیم به اوج برسد. ما قطعا درباره تمدید قرارداد مانند همه جای دنیا با نظر کادرفنی جلو می رویم و نظر شفر اعمال می شود.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال