آخرین خبر از بازگشت دروازه‌بان جنجالی فوتبال ایران به لیگ برتر

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم گفت: اگر مشکلات فروزان حل شوند ان‌شاءالله طی روزهای آینده به ما ملحق خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، مراد مرادی در خصوص ناراحتی دخسوس و کاکاشویلی برای فسخ یک طرفه قرارداد از طرف باشگاه پارس‌جنوبی‌جم با این دو بازیکن، اظهار داشت: با این بازیکنان مذاکره کرده‌ایم و جای نگرانی نیست. حتما حق و حقوق آنها را پرداخت می‌کنیم. برای پرداخت طلب‌شان با آنها هماهنگ کرده‌ایم،باید بیایند و صحبت کنیم و به توافق برسیم. از این بابت مشکلی نداریم.

مرادی در خصوص اینکه گفته می‌شود محسن فروزان به دروازه پارس‌جنوبی‌جم نزدیک شده، عنوان کرد: ما با محسن فروزان صحبت کردیم، مشکلاتی دارد که مشغول حل آن‌هاست و اگر این مشکلات حل شوند ان‌شاالله طی روزهای آینده به ما ملحق خواهد شد. صحبت های ما با فروزان جدی بوده و ان‌شاءالله بتواند مشکلاتش را حل کند و به جمع ما اضافه شود. البته به جز فروزان دو گزینه دیگر را هم برای پست دروازه‌بانی مدنظر داریم که یکی از آنها خارجی است.

وی در خصوص شرایط تیم پارس‌جنوبی گفت: خدا را شکر تیم شرایط خوبی دارد. بازیکنان تمرینات منظم و فشرده‌ای را انجام می دهند و کادرفنی عزم خودش را جزم کرده تا بدن بازیکنان را به آمادگی خوب و کافی برساند. بازی دوستانه خوبی مقابل سپاهان داشتیم و در این بازی پیروز شدیم. هرچند که نتیجه نتایج بازی‌های دوستانه اهمیت چندانی ندارند اما پیروزی در آن‌ها باعث روحیه دادن به بازیکنان می‌شود. روز یک‌شنبه نیز با تیم نفت مسجدسلیمان یک دیدار دوستانه در تهران برگزار می‌کنیم، بعد از آن بازیکنان مدتی استراحت می‌کنند و سپس برای سفر به اصفهان و بازی مقابل ذوب‌آهن در روز پنجم بهمن آماده می شویم.

مرادی در خصوص آخرین وضعیت مهدی ترکمان مدافع نیم‌فصل اول پارس‌جنوبی که به تازگی به جمع بازیکنان سپاهان پیوسته، عنوان کرد: ترکمان بازیکن ما است و باید برگردد. باید از سپاهان تشکر کنم که او را به تمرین خودشان برده‌اند تا از لحاظ آمادگی عقب نماند اما ترکمان برمی‌گردد چون بازیکن ما‌ است. اگر سپاهان او را می‌خواهد باید با ما مکاتبه کنند. جناب تابش یک مدیر ورزشی است اما من نامه‌ای از ایشان ندیدم، آن‌ها برای جذب مهدی ترکمان باید به باشگاه ما نامه بدهند و درخواست خودشان را اعلام کنند.

بیشتر بخوانید:

شکست سپاهان در بازی دوستانه مقابل پارس جنوبی

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پارس جنوبی محسن فروزان اخبار فروزان اخبار محسن فروزان پارس جنوبی فوتبال