آخرین خبر از تاریخ شروع و پایان لیگ

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که اعتقاد او این است که لیگ برتر در تاریخ ۱۱ مرداد به پایان خواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه مثبت فوتبال برتر اظهار کرد: ما پالس‌های خوب و مثبتی از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتیم و آنها برای کمک به ما خیلی زحمت کشیدند. دو روز قبل هم پیش آنها بودیم و یک سری مسائل تخصصی برای اجرای مسابقات داشتیم.

او در خصوص شرایط شروع مسابقات گفت: تعداد افراد درگیر در فوتبال باید به حداقل برسد و بازی‌ها بدون تماشاگر خواهد بود. در فضای تمرین و آماده‌سازی تیم‌ها تدابیری داریم که تیم‌ها با کادر پزشکی خوب خود مساعدت داشته باشند تا ریز جزئیات را به ستاد ملی مبارزه با کرونا و ایفمارک بدهیم و آغاز مسابقات انجام شود تا این روال خوب پیش برود. اگر اجازه شروع تمرینات را بدهند، تدابیر لازم را در نظر گرفتیم.

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ اضافه کرد: منتظر هستیم تا تاریخ دقیق را بگویند ولی تا امروز تاریخ مشخصی را اعلام نکردند. بنده امیدوار هستم از اوایل خردادماه تمرینات شروع شود. ما گفتیم حتی یک روز هم برای ما اهمیت دارد. حداقل سه هفته و حدود چهار هفته زمان برای برگزاری تمرینات در نظر گرفته می‌شود.

مهدی در مورد تاریخ لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: از طرف ای‌اف‌سی(یازدهم مردادماه) به ما اعلام کردند که لیگ باید به اتمام برسد و هم باید خودمان را به این تاریخ برسانیم و برنامه‌مان را ببندیم. هر چقدر آن تاریخ عقب بیفتد، می‌توانیم فرصت بهتری به تیم‌ها بدهیم. فعلا زمان‌بندی ما برای اتمام لیگ در تاریخ ۱۱ مرداد است. ما نمی‌خواهیم بازی‌ها به بعد از این تاریخ منتقل شود تا تیم‌های ملی و باشگاه های لیگ قهرمانان آسیا به مشکل نخورند.

او درباره زمان شروع لیگ برتر اظهار کرد: هر وقت تاریخ دقیقی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شود، ما زمان‌بندی را مشخص می‌کنیم تا تمرینات و بازی‌ها برگزار شوند.

تگ ها


سازمان لیگ برتر سهیل مهدی