آخرین خبر از مذاکرات فشرده مهدی تاج با ویلموتس در ترکیه

رئیس فدراسیون فوتبال که از هنگ کنگ راهی ترکیه شده است، با سرمربی تیم ملی مذاکراتی فشرده و طولانی داشته تا قرارداد را فسخ کنند....

آخرین خبر از مذاکرات فشرده مهدی تاج با ویلموتس در ترکیه

به گزارش مدال، مهدی تاج که طی هفته های گذشته به خاطر نتایج تیم ملی و شکست برابر بحرین و عراق به شدت مورد انتقاد کارشناسان و پیشکسوتان و رسانه ها قرار داشت، برای خروج از این وضعیت راه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ را در پیش گرفت تا به واسطه محبوبیتی که این مربی بین هواداران دارد تاحدود زیادی از فشار خارج شود.

هر چند مذاکره نماینده فدراسیون فوتبال با برانکو خوب پیش رفته و کار به توافق نهایی رسیده است، اما مانع بزرگ برای امضای قرارداد نهایی، وضعیت مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی است که از نظر قانونی هنوز مسئولیت کادر فنی را دارد.

برانکو هم در مذاکراتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال داشته ادامه گفتگو در این مورد را به تعیین تکلیف قرارداد ویلموتس منوط کرده است. به همین خاطر مهدی تاج از هنگ کنگ راهی ترکیه شد تا بتواند مذاکرات نهایی با ویلموتس را انجام دهد.

تاج که فدراسیون تحت ریاستش نتوانست در هیچ بخشی از جوایز برترین های آسیا عنوانی را به دست آورد در حالی از هنگ کنگ راهی ترکیه شد که پیش از این پیام هایی را برای ویلموتس ارسال کرده بود تا تکلیف را مشخص کند.

با این حال یکی از  اعضای فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مدال تاکید کرد که مهدی تاج به همراه وکیل فدراسیون در ترکیه حضور دارند و مذاکرات فشرده و طولانی را انجام داده اند و بر سر خیلی مسائل با ویلموتس به توافق رسیده اند و این احتمال وجود دارد که امروز خبر فسخ رسمی این قرارداد اعلام شود.

فدراسیون فوتبال در تلاش است تا این قرارداد را به گونه ای فسخ کند که کمترین خسارت مالی را به همراه داشته باشد و بیشتر از این به خاطر پرداخت رقم میلیاردی به این مربی بلژیکی تحت فشار قرار نگیرد.

بیشتر بخوانید:

افشاگری رئیس سابق فدراسیون فوتبال؛ از برترین‌های آسیا تا مربی تیم‌ملی

تگ ها


ویلموتس مهدی تاج فدراسیون فوتبال تیم ملی ایران برانکو ایوانکوویچ ایران فوتبال