آخرین خبر؛ دشام هدایت یووه را به تیم ملی فرانسه ترجیح می‌دهد؟!

از دیدیه دشان بعنوان یکی از گزینه‌های احتمالی جایگزین الگری بر روی نیمکت یوونتوس نام برده شده است...

با توجه به نارضایتی از نتایج اخیر بیانکونری تحت هدایت الگری، حالا از گزینه‌هایی برای جایگزینی او بمنظور نشستن بر نیمکت یوونتوس نام برده می‌شود.
به گزارش مدال، الگری اعلام کرده است که تمایل دارد فصل آینده نیز سکان هدایت یووه را بر عهده داشته باشد اما احتمال برکناری وی از سوی سران باشگاه با توجه به نارضایتی از نتایج اخیر این تیم وجود دارد.
در همین راستا نشریه توتو اسپورت مدعی شده است که احتمال بازگشت دیدیه دشان در تابستان به یوونتوس وجود دارد. دشان در سال ۲۰۰۶ و در مقطعی که یوونتوس به دلیل کالچوپولی راهی سری بی ‌شده بود، هدایت این تیم را در دست گرفت و تنها یک فصل بعد دوباره یووه را راهی سطح اول فوتبال ایتالیا کرد و البته از این تیم جدا شد اما هنوز گزینه محبوبی در تورین به شمار می‌آید.
این سرمربی موفق شد فرانسه را به مقام قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ برساند و از سوی فیفا به عنوان بهترین سرمربی جهان در سال ۲۰۱۸ نیز انتخاب شد. دشان که ۱۷۸ بار با لباس بانوی پیر به میدان رفته، از علاقه مدیران یوونتوس آگاه شده و ممکن است در تصمیمی غیرمنتظره، از هدایت تیم ملی فرانسه دست کشیده و سرمربی تیم سابق خود شود.

تگ ها


دیدیه دشام بیانکونری بانوی پیر جام جهانی 2018 تورین تیم ملی فرانسه فیفا بهترین سرمربی جهان سکان هدایت یوونتوس سری آ فوتبال