آخرین دردسر گرت بیل برای رئال مادرید چه بود؟

گرت بیل، ستاره ولزی و سابق رئال مادرید تا اخرین لحظه با باشگاه خود مشکل داشته است....

به گزرارش "ورزش سه"، بعد از سپری کردن سالهایی پر حاشیه و انواع و اقسام مشکلات، گرت بیل بالاخره چندی قبل از رئال مادرید جدا شده و با قراردادی قرضی راهی تاتنهام شد. اما به نظر می رسد او تا اخرین روز نیز سر ناسازگاری با این باشگاه داشته است. گرت بیل در اوایل سال جاری تنها بازیکن رئال مادرید بوده که از درخواست کاهش حقوق در شرایطی که باشگاه با مشکلات مالی ناشی از ویروس کرونا مبارزه می کرد، خودداری کرده بود.

مدیران رئال مادرید از کادرفنی و بازیکنان خواسته بودند که کاهش ۱۰ درصد از حقوق سالیانه خود را پذیرفته و در صورت عدم ادامه یافتن لالیگا، بپذیرند این مبلغ به ۲۰ درصد نیز افزایش یابد. نشریه مارکا با افشای این خبر مدعی شد گرت بیل این کار را به توصیه مدیر برنامه خود انجام داده و به جای قبول کاهش دستمزد، در عوض تصمیم گرفت کمک مالی هنگفتی به مبلغ ۵۰۰ هزار پوندی را به خیریه بهداشتی کاردیف در زادگاهش ولز اهدا کند.

سرخیو راموس مسئول برقراری ارتباط بین سران رئال مادرید و تیم بود، اما زین الدین زیدان نیز در راضی کردن بازیکنان برای درک شرایط باشگاه نقش مهمی ایفا کرد. گرت بیل که رابطه خوبی با زیدان و هواداران این باشگاه نداشت، تنها بازیکن رئال مادرید بود که به طور کامل حقوق و دستمزد خود را دریافت کرد. بازیکنان و اعضای کادرفنی با کاهش ۱۰ درصدی دستمزدشان موافقت کرده و اینگونه به باشگاه کمک کردند که چیزی در حدود از ۵۰ میلیون یورو پس انداز کند.

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید