آخرین سفر کیلور ناواس به همراه رئال مادرید

روز دوشنبه، در آخرین مهلت نقل و انتقالات، کیلور ناواس سنگربان کاستاریکایی رئال مادرید به پاری سن ژرمن خواهد پیوست...

روز دوشنبه، در آخرین مهلت نقل و انتقالات، کیلور ناواس سنگربان کاستاریکایی رئال مادرید به پاری سن ژرمن خواهد پیوست

به گزارش مدال، قهرمان لیگ فرانسه در ازای این انتقال 15 میلیون یورو به رئال مادرید پرداخت خواهد کرد و آلفونس آرئولا، دروازه‌بان ملی‌پوش فرانسوی این تیم هم به صورت قرضی تا پایان فصل راهی مادرید خواهد شد.

به گزارش مارکا، آرئولا که در دیدار امشب مقابل متز نیمکت‌نشین شده بود، سابقه بازی در لالیگا و تیم ویارئال را دارد و به صورت قرضی و یک ساله راهی سانتیاگو برنابئو می‌شود، در حالیکه قرارداد ناواس با تیم فرانسوی 3 ساله خواهد بود و سالانه 6 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

با این وجود، یکشنبه شب برای دیدار مقابل ویارئال، کیلور ناواس در لیست بازیکنان رئال مادرید قرار خواهد گرفت تا برای آخرین بار با هم تیمی‌های خود سفر کرده و با تیم زیدان خداحافظی کند. برای هر دو تیم بهترین راه حل این بود که تا بازی‌های این هفته دست نگه داشته و بعد از آن، این انتقال را رسمی کنند.

دو تیم رئال مادرید و پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت و کیلور ناواس 32 ساله بعد از 5 سال حضور در سانتیاگو برنابئو و انجام 162 بازی و فتح سه لیگ قهرمانان متوالی، 4 قهرمانی در جام باشگاه های جهان، 3 قهرمانی در سوپرکاپ اروپا، یک قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا، با پایتخت این کشور وداع خواهد کرد تا شاید در آینده‌ای نزدیک به عنوان رقیب به این کشور بازگردد.

اخبار مرتبط:

جزئیات قرارداد سنگربان رئال مادرید با PSG

تگ ها


سنگربان کاستاریکایی فوتبال جهان کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان کیلور ناواس آلفونس آریولا پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال