آخرین طعنه زیدان به یوویچ پیش از جدایی

لوکا یوویچ امروز وارد آلمان شد تا آخرین مراحل پیوستنش به اینتراخت فرانکفورت را پشت سر بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، دوران حضور لوکا یوویچ در رئال مادرید حداقل در فصل ۲۱-۲۰۲۰ به اتمام رسید و او قرضی راهی آینتراخت فرانکفورت تیم سابقش خواهد شد. دو روز پیش مدیر ورزشی آینتراخت و رئیس باشگاه تایید کردند که تمام کارهای بازگشت یوویچ انجام شده و این مهاحم صرب که فصل ۱۹-۲۰۱۸ توانسته بود ۲۷ گل برای این باشگاه بزند، به خانه سابقش بازخواهد گشت.

جالب اینکه او درخواست مستقیم هود زیدان در تابستان ۲۰۱۹ بود ولی در یک سال و نیم گذشته تنها موفق به زدن دو گل شد و امسال نتوانست حتی به حد نصاب ۳۰۰ دقیقه بازی برای رئال برسد و از دو ماه پیش دیگر به میدان نرفته است.

زیدان در نشست خبری روز گذشته خود و در پاسخ به سوالی در مورد دلیل ناکامی یوویچ گفت:« یوویچ یک مهاجم است و قرار بود برای ما هم چنین نقشی ایفا کند و گل بزند. لوکا وقتی به جمع ما پیوست، ۲۱ سال بسیشتر نداشت و بسیار جوان بود و هنوز هم هست. اینطور وانمود می کنیم که جوان بودن و سن پایین نقش مهمی در ناکامی اش داشت.»

زیزو ادامه داد:« او خوش شانس هم نبود و نتوانست خودش را با فضای تیم بزرگی مثل رئال وفق دهد. مصدومیت ها هم مزید بر علت شد. بازی در رئال ساده نیست. یوویچ برای اینکه بازیکنی در سطح رئال شود، هنوز باید چیزهای خیلی زیادی یاد بگیرد. او کیفیت لازم را دارد و در این تردیدی نداشتم و ندارم اما بازیکن رئال بودن ساده نیست و باید این را یاد بگیرد.»

تگ ها


لوکا یوویچ زیدان رئال مادرید