آخرین فرصت ایران برای اعلام فهرست تیم ملی بسکتبال مشخص شد

فدراسیون بسکتبال ایران تا ۲۶ آبان ماه فرصت دارد تا فهرست اولیه تیم ملی برای حضور در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا را به کنفدراسیون آسیایی این رشته (فیبا آسیا) اعلام کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، طبق اعلام کنفدراسیون بسکتبال آسیا (فیبا آسیا) دیدارهای پنجره دوم رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا در گروه E که ایران هم در آن قرار دارد، آبان ماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود.

برای حضور در این پنجره از مسابقات، فدراسیون ایران تا ۲۶ آبان ماه (۱۶ نوامبر) فرصت دارد تا فهرست اولیه خود را به فیبا آسیا اعلام کند. این فهرست می‌تواند در برگیرنده حداکثر ۱۰ نفر به عنوان مربی و اعضای کادر فنی و ۲۵ بازیکن باشد.

دیدارهای تیم ملی بسکتبال کشورمان در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا طبق تصمیم اخیر فیبا آسیا با یک روز تاخیر نسبت به زمان مقرر قبلی آغاز می‌شود. بر این اساس ملی پوشان کشورمان ۸ آذرماه در قطر با عربستان دیدار خواهند داشت و ۱۰ آذرماه هم به مصاف سوریه می‌روند.

به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تیم ملی ایران چهار روز پیش از دیدار نخست باید راهی قطر شود. دیگر اینکه قرار است اردوی تیم ملی بسکتبال برای برگزاری این دو دیدار از ۲۳ آبان ماه آغاز شود.

تیم ملی کشورمان در پنجره نخست انتخابی کاپ آسیا که اسفندماه سال گذشته برگزار شد تیم‌های سوریه و قطر را در تهران با شکست مواجه کرد.

بیشتر بخوانید:

درخشش گارد ایرانی برابر بایر لورکوزن

نخستین پیروزی روستوک با درخشش یخچالی

 

 

تگ ها


تیم ملی بسکتبال کاپ آسیا قطر بسکتبال