آخرین نبرد دوستانه شهرخودرو پیش از بازی با ذوب‌آهن

شاگردان مجتبی سرآسیایی امروز در برابر رقیبی دسته سومی به میدان می‌روند تا مهیای حضور در دیدار حساس برابر ذوب آهن شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هر چند شهر خودرویی‌ها معترض خط اول لغو لیگ بودند اما تمرینات و بازی های دوستانه‌شان را فشرده پیگیری کردند تا اگر لیگ استارت خورد، از برنامه زمانی عقب نمانده باشند؛ آنها پیش از دیدار با ذوب‌آهن اصفهان در چهارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، امروز در دیداری تدارکاتی به‌مصاف یک تیم دسته‌سومی فوتبال کشور خواهند رفت. شاگردان سرآسیایی که بعد از تعطیلات کرونایی و با ازسرگیری تمرینات تاکنون در ۲ دیدار دوستانه به میدان رفتند و از قضا در هر ۲ بازی تن به شکست دادند.

عنابی‌ها مقابل پیکان ۱بر۰ و برابر پرسپولیس ۳بر۱ شکست خوردند تا حالا برای آخرین دیدار دوستانه خود آماده شوند. مردان شهرخودرو امروز از ساعت۱۸ در ورزشگاه امام‌رضا(ع) مشهد در دیداری تدارکاتی به‌مصاف تیم فوتبال نگین سناباد مشهد خواهند رفت. نگین سناباد در لیگ دسته سوم فوتبال کشور بازی می‌کند و در قعر جدول گروه اول دور دوم این رقابت‌ها قرار دارد. شهرخودرو روز یکشنبه ۸تیرماه از ساعت۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام‌رضا(ع) میزبان ذوب‌آهن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

حساس‌تر از قهرمانی در پایین جدول

رحمتی به شهرخودرویی‌ها؛ معذرت، معذرت!+ عکس

 

 

تگ ها


فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال