آخرین وضعیت استراماچونی در استقلال/سرمربی ایتالیایی متعجب از شرایط!

موضوع به تعویق افتادن دستمزد کادرفنی به کنار، استراماچونی این روزها از برخی شرایط بسیار شگفت زده است....

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که سرمربی ایتالیایی استقلال پس از بازی با صنعت نفت مهلت دو هفته ای برای مدیران باشگاه تعیین کرد و از محقق نشدن وعده ها صحبت به میان آورد، این روزها نه تنها مشکل پرداختی کادرفنی تا رسیدن پول باشگاه عجمان لاینحل باقیمانده بلکه شرایط تمرینی تیم نیز به آن اضافه شده است.
این که استقلالی ها مجبورند یک روز در تهرانسر تمرین کنند و یک روز به مجموعه انقلاب بروند و بعضی وقت ها هم به دلیل بارش برف و باران و مهیا نبودن زمین چمن به سالن بدنسازی پناه ببرند و وسط این جریانات هم طی 20 روز دو بار تمرین تعطیل می شود، مسائلی است که تعجب استراماچونی را برانگیخته است. مربی که از فوتبال اروپا به استقلال آمده است، قطعا تا به امروز چنین شرایطی را تجربه نکرده است. استراماچونی این روزها دیگر خوب می داند که زمین تمرین، ابتدایی ترین امکانات یک تیم فوتبال هم بعضا ممکن است در اینجا فراهم نباشد، آن هم در یک باشگاه حرفه ای که هوادارانش به کمتر از قهرمانی تیم شان راضی نیستند، از این جالب تر این که ممکن است در این جابجایی ها از این زمین به زمین دیگرکفش سرمربی تیم نیز گم شود!

 

بیشتر بخوانید:

بازی نساجی-استقلال برگزار می شود؟

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی ایتالیایی استقلال استراماچونی مهلت استراماچونی به استقلال زمین تمرین استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال