آخرین وضعیت بهداشتی فولادآرنا برای افتتاحیه لیگ

سرپرست فولاد خوزستان اعلام کرد ورزشگاه اختصاصی این تیم با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرای دیدار با استقلال خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های لیگ برتر فوتبال چهارشنبه شب با دیدار معوقه فولاد و استقلال از هفته هفدهم در ورزشگاه اختصاصی باشگاه اهوازی برگزار می‌شود. در این خصوص مسئولان فولاد تلاش زیادی کردند تا دیدار افتتاحیه لیگ برتر با رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا برگزار شود.


سیدمحمد علوی، سرپرست فولاد درباره آخرین وضعیت بهداشتی ورزشگاه فولاد آرنا گفت: «بدی این مسئله برای ما و خوبی آن برای دیگران است مجموعه فولاد در این روزها سختی زیادی را تحمل کرده و همه عوامل مجموعه دست به دست هم داده اند تا میزبان خوبی برای تیم استقلال و سایر تیم ها در دیدارهای آتی باشی مدیرعامل کارخانه، باشگاه، سرمربی و کادرفنی دست به دست دادیم تا فردا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و میزبان خوبی باشیم‌.»


وی در پاسخ به این پرسش که برای رعایت پروتکل های بهداشتی چه اقداماتی در ورزشگاه صورت گرفته است بیان داشت : «سعی کرده ایم تمام نکاتی که در دستورالعمل و پروتکل های بهداشتی که از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش به باشگاه ابلاغ شده است را رعایت و اجرا کنیم و از این بابت مشکلی وجود ندارد. بسیاری از افراد با شیطنت هایی که انجام می دانند بدنبال این بودند که بازی با استقلال در اهواز برگزار نشود در حالیکه این حق طبیعی فولاد بود که در اهواز میزبان باشد.»

تگ ها


فولاد آره نا استقلال تهران فولاد خوزستان