آخرین وضعیت تیم‌ها برای حضور در لیگ والیبال

سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات والیبال اظهار کرد: اگر برخی از تیم ها چک های خود را تا امروز پاس نکرده باشند از مراسم قرعه کشی کنار خواهند رفت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، قرعه کشی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران ساعت ۱۰ صبح فرادا (دوشنبه) بیستم مردادماه با حضور نمایندگان باشگاه‌ها در  سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

 تیم‌های شهرداری ارومیه، لبنیات هراز آمل، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری گنبد، فولاد مبارکه سپاهان، هورسان رامسر، آذرباتری ارومیه، شهداب یزد، خاتم اردکان، شهرداری ورامین، پیکان و سایپا ۱۲ تیمی بودند که با اعلام فدراسیون حضورشان در رقابت ها رسمی شده و اگر تعهداتشان را تا روز مراسم قرعه کشی عمل نکنند احتمال حذف وجود دارد.

دو تیم شهرداری قزوین و راه یاب ملل نیز پس از رایزنی به جمع تیم های لیگ برتری اضافه شدند.

شهرام عظیمی، درباره مراسم قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر و حضور قطعی ۱۴ تیم گفت: تمام تیم هایی که اعلام آمادگی کردند تعیین تکلیف مالی را انجام داده و برخی نیز چک پرداخت کرده اند. اگر تا امروز چک ها پاس نشود قاعدتا در روز قرعه کشی ممکن است از حضور برخی از تیم ها خداحافظی کنیم.

سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات والیبال درباره نام تیم هایی که چک داده اند گفت: باید بررسی شود. ممکن است طی این چند روز چک ها وصول شده باشد و من اطلاعی نداشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که تیم شهرداری قزوین با خرید امتیاز کدام تیم وارد مسابقات شد؟ گفت: نماینده قزوین با تیم شهروند اراک مذاکراتی داشته و به توافق رسیدند.

عظیمی درباره حضور تیم چهاردهم در رقابت‌های لیگ برتر نیز گفت: مشکل تیم مریوان نیز حل شد. این تیم بدهی از گذشته نداشته و فقط ورودی امسال را پرداخت نکرده بود. مدیر کل استان تماسی داشت و اظهار کرد تا روز چهارشنبه ورودی را خواهند پرداخت.

بیشتر بخوانید:

لیگ برتر والیبال ۱۴ تیمی باقی می ماند؟

صعود تیم سایپا به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان

 

 

تگ ها


لیگ برتر والیبال والیبال فدراسیون والیبال والیبال