آخرین وضعیت جدایی ویلموتس از تیم ملی

روز گذشته اخبار غیررسمی خبر از جدایی مارک ویلموتس از تیم ملی ایران دادند....

آخرین وضعیت جدایی ویلموتس از تیم ملی

به گزارش خبرنگار مدال، جدایی مارک ویلموتس از تیم ملی ایران یکی از سوژه‌های داغ این روزهای فوتبال ایران است. روز گذشته اخباری مبنی بر فسخ قرارداد این سرمربی بلژیکی با فدراسیون فوتبال منتشر شد با این حال مراجع رسمی هنوز این خبر را تایید نکرده‌اند و خود ویلموتس نیز به انتشار چند توییت اکتفا کرده است.

نگته مهمی که روز گذشته علنی شد مبلغ قرارداد این سرمربی بلژیکی بوده، مبلغی که پیش از این گفته می‌شد در حدود 3 میلیون یورو برای شخص وی بوده با این حال مشخص شد که این مجموع این مبلغ برای وی و دستیارانش (که یکی از آنها سابقه سرمربی‌گری هم داشته) به 3 میلیون یورو نمی‌رسد. این سرمربی بلژیکی 40 روز در ایران حضور داشته و 20 روز نیز همراه با تیم ملی در خارج از کشور بوده و مجموع روزهای حضور وی در ایران به 60 روز می‌رسد.

قرارداد وی با فدراسیون فوتبال ایران در آستانه فسخ رسمی است و توافقات لازم در این زمینه حاصل شده هر چند هنوز مشخص نیست وی و دستیارانش با دریافت چه مبلغی راضی به فسخ قرارداد خود با فدراسیون فوتبال شده‌اند.

از فدراسیون فوتبال خبر رسیده که پس از تنظیم حقوقی فسخ قرارداد به احتمال فراوان امروز جدایی رسمی مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران مورد تایید رسمی مقامات فدراسیون و این مربی بلژیکی قرار خواهد گرفت و دوران حضور وی در ایران به طور رسمی به پایان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:
خط و نشان ویلموتس برای فدراسیون فوتبال+ عکس
واکنش فدراسیون فوتبال به خبر جدایی ویلموتس
جزئیات جنجالی از فسخ قرارداد ویلموتس/ مبلغ قرارداد مربی بلژیکی لو رفت

تگ ها


ویلموتس مارک ویلموتس جدایی ویلموتس فسخ قرارداد ویلموتس تیم ملی ایران فوتبال