آخرین وضعیت جذب بازیکن در استقلال/ آبی ها نیم فصل تقویت می شوند؟

استقلال برای لیگ قهرمانان نیاز به تقویت و جذب بازیکن دارد....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال روند رو به رشدی را طی کرده است و امیدوار است با ادامه این روند نیم فصل را با صدرنشینی به پایان برساند.
با وجود این که شاگردان استراماچونی درخشش فوق العاده ای در بازی های گذشته داشتند و موفق شدند با نتایجی پرگل از سد حریفانشان عبور کنند اما کارشناسان فوتبال معتقدند که این تیم همچنان نیاز به تقویت دارد.

محمد مومنی، پیشکسوت استقلال وکارشناس فوتبال ایران می گوید: مربی فقط امروز و دیروز تیمش را نمی بیند بلکه باید آینده نگری داشته باشد. تیم استراماچونی نیاز به تقویت دارد چرا که لیگ قهرمانان آسیا در پیش است. مومنی که پیش از این ریاست آکادمی استقلال را برعهده داشت معتقد است که سرمربی ایتالیایی استقلال باید نیم نگاهی هم به تیم های پایه داشته باشد چرا که هستند بازیکنانی در آکادمی که کیفیت فنی به مراتب بهتر از بسیاری از بازیکنان خارجی دارند، فقط کافی است که به آن ها بها داده شود. این بازیکنان قطعا می توانند به تیم بزرگسالان کمک کنند.

کیانوش رحمتی دیگر پیشکسوت استقلال و مربی این روزهای تیم دسته اولی گل ریحان نیز می گوید: استقلال بازی های سختی در لیگ قهرمانان آسیا، جام حذفی و لیگ برتر در پیش دارد. حضور قدرتمند در این رقابت ها نیازمند این است که استقلال تقویت شود. مصدومیت و محرومیت هیچگاه خبر نمی کند و استقلال اگر می خواهد موفق باشد باید که در خط حمله و همچنین در پست هافبک بازیساز بازیکن جذب کند.

استقلال بعد از پشت سر گذاشتن بحران ابتدای فصل، به شرایط خوبی رسیده و به صدر جدول نزدیک شده، اما همچنان با کمبود بازیکن در چند پست مواجه است. همان طور که اکثر کارشناسان بر روی این موضوع تاکید دارند و شخص استراماچونی نیز بارها این درخواست را از مسئولان باشگاه داشته است، شنیده می شود مدیران استقلال به منظور تکمیل کادر بازیکنانش در صدد جذب بازیکنان جدید هستند. استقلالی‌ها که پیش از این هم در نظر داشتند حداقل یک مهاجم به بازیکنانشان اضافه کنند، حالا  با توجه به مصدومیت شجاعیان و محسن کریمی، به نظر می رسد که باید یکی دو بازیکن دیگر هم جذب کنند تا برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا با کمبود بازیکن مواجه نباشند.

 

بیشتر بخوانید:

آغاز دور جدید فیزیوتراپی شجاعیان

تگ ها


باشگاه استقلال نقل و انتقالات استقلال جذب بازیکن جدید استقلال تقویت تیم استقلال فوتبال