آخرین وضعیت دو مدافع مصدوم پرسپولیس

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: غیبت شجاع خلیل‌زاده در بازی با نفت مسجد سلیمان به دلیل آسیب‌دیدگی است و مسائل دیگری که در این باره مطرح می‌شود، صحت ندارد....

به گزارش مدال، پندار خمارلو در واکنش به پاره‌ای شایعات در آستانه بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: گمانه‌زنی‌ها درباره شجاع خلیل‌زاده و دلیل غیبت او در بازی برابر نفت مسجد سلیمان و ارتباط آن با مصاحبه‌ای که اصلا انجام نشده بود، به هیچ وجه صحت ندارد و او اگر آسیب دیده نبود به طور قطع در این بازی حضور پیدا می‌کرد.
وی ادامه داد: مصاحبه‌ای که درباره آن صحبت می‌شود قبل از این، از سوی شجاع خلیل‌زاده به شدت تکذیب شده است. شجاع از بازیکنان با اخلاق فوتبال ما است. آن مسائل با هر منشأیی که بود به شکل رسمی و با جدیت از سوی او رد شد. از این جهت مشکلی وجود نداشت و آن چه باعث شد، وی در این بازی نباشد، مصدومیت است. در این ارتباط همه چیز شفاف است.
مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس، خاطرنشان کرد: شجاع خلیل‌زاده در تمرینات هفته گذشته از ناحیه پا ابراز درد داشت. در یکی از تمرینات، او از ناحیه هر دو پا ابراز ناراحتی کرد. امیدوار بودیم که این مساله ناشی از فشار بازی‌ها باشد. روز بعد از آن، کادر پزشکی او را تحت معاینه و تست قرار داد و چون ابراز درد از ناحیه عضله یک پا جدی بود، برای MRI اعزام شد که متاسفانه جواب تصویربرداری، تشخیص کادر پزشکی مبنی بر کشیدگی عضله را تائید کرد و به همین دلیل لازم بود استراحت و برنامه فیزیوتراپی داشته باشد.
پندار خمارلو اضافه کرد: امیدواریم به گمانه‌زنی‌هایی از این دست که باعث بروز حواشی می‌گردد، دامن زده نشود. البته برای ما هم جالب است که با شروع نیم فصل دوم، قبل از هر بازی، چنین مواردی برای تیم ما ایجاد می‌شود. هواداران هم به خوبی به مسائل اشراف دارند و قطعا تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند.
خمارلو در پایان گفت: با این اوصاف و اعلام کشیدگی عضله ران خلیل زاده او ده روز تا دو هفته دور از میادین خواهد بود. شجاع برخلاف اخبار منتشره به احتمال زیاد به بازی با پاختاکور می رسد اما بازی با صنعت نفت را از دست می دهد.
تلاش برای رساندن سید جلال به بازی با صنعت نفت با روزی دو جلسه فیزیوتراپی ادامه دارد.

 

تگ ها


پرسپولیس نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال