آخرین وضعیت شجاعی و دژاگه در تراکتور

در حالی که مسعود شجاعی از روز گذشته به تمرینات تراکتور ملحق شده، اما هنوز خبری از اشکان دژاگه نیست....

به گزارش مدال، تیم فوتبال تراکتور از هفته گذشته تمرینات خود را زیر نظر مصطفی دنیزلی آغاز کرده و بازیکنان اصلی این تیم هم رفته‌رفته به تمرینات اضافه می‎شوند.
در حال حاضر، بازیکنانی مانند مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی، یوکیا سوگیتا، محمدرضا خانزاده، رشید مظاهریو ساسان انصاری در تمرینات تراکتور حاضر هستند.
در این میان، وضعیت برخی از بازیکنانی که فصل گذشته در تراکتور توپ می‌زدند، هنوز مبهم است. اشکان دژاگه، آنتونی استوکس و لی هری اروین؛ ۳ بازیکنی هستند که وضعیت‌شان برای فصل آینده هنوز مشخص نیست.
البته آنتونی استوکس رسماً جدایی خود را از تیم تراکتور اعلام کرده، اما مسئولان باشگاه تبریزی اعلام کرده‌اند که «استوکس با تراکتور قرارداد دارد و باید در تمرینات این تیم شرکت کند.» با این حال، بعید به نظر می‎رسد که استوکس بخواهد به تبریز برگردد، چون این مهاجم ایرلندی از اواخر لیگ هجدهم تصمیم خود مبنی بر جدایی از تراکتور را قطعی کرده بود.
دیگر بازیکنی که وضعیتی شبیه به استوکس دارد، لی هری اروین است. اروین در نیم فصل دوم لیگ هجدهم برای تراکتور به میدان نرفت و در دو مقطع، غیبت طولانی مدتی در تمرینات این تیم داشت. در حالی که مدت زمان از قرارداد اروین با تراکتور هنوز باقی مانده، اما این بازیکن هم اعلام کرده که به هیچ عنوان به ایران برنمی‎گردد.
برخلاف استوکس و اروین که از راه‌های مختلف جدایی‌‎شان از تراکتور را اعلام کرده‌اند، اشکان دژاگه همچنان سکوت کرده است. دژاگه هم یک قرارداد بلندمدت با تراکتور دارد، اما خبر‌های ضدونقیضی از احتمال جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان تبریزی به گوش می‎رسد.
درباره دلیل غیبت اشکان دژاگه در تمرینات تراکتور، گفته می‌شود که او مصدوم است و به همین خاطر فعلاً در تعطیلات به سر می‌برد. این مصدومیت حتی مانع از حضور دژاگه در اردوی اخیر تیم ملی شد. در این شرایط، باشگاه تراکتور امیدوار است که پس از نگه داشتن مسعود شجاعی، بتواند اشکان دژاگه را هم برای فصل بعد در تبریز حفظ کند.

بیشتر بخوانید:

پنج بازیکن جدید در لیست خرید تراکتور

 

 

تگ ها


مسعود شجاعی اشکان دژاگه مصطفی دنیزلی تمرینات تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال