آخرین وضعیت شکایت کالدرون و بودیمیر از پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس توضیحاتی در خصوص پرونده‌های انضباطی در جریان علیه این باشگاه را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه پرسپولیس این روزها با توجه به تعطیلی لیگ در پی تامین منابع لازم برای مشکلات مالی خود و همچنین رسیدگی به پرونده‌های در جریان علیه این باشگاه است. بر این اساس معاون حقوقی این باشگاه در خصوص موضوعات مختلف در این باره به توضیح پرداخته است.

مهاجم کروات پرسپولیس در نیم فصل فصل گذشته به این باشگاه آمد و ماحصل حضور وی یک گل در بازی پایانی لیگ برابر پارس جنوبی که منتهی به قهرمانی این تیم شد، بود. او که با قراردادی یک سال و نیمه به این تیم پیوسته بود در ادامه با توجه به عدم پرداخت مطالباتش قراردادش را یکطرفه فسخ و نسبت به باقیمانده آن و همچنین فصل آینده شکایت کرد.


اکنون باشگاه پرسپولیس به دنبال این است تا خصوصا درباره مبلغ قرارداد فصل بعدی او با توجه به قراردادش در باشگاهی در لیگ کرواسی به کمیته استیناف رجوع کند. خواجه‌وند در اینباره اینطور توضیح می‌دهد: با توجه به این که مشروح رای را چندی پیش دریافت کردیم، لایحه برای استیناف‌خواهی در مهلت قانونی تنظیم شد. این لایحه دوشنبه با توجه به این‌که اقدامات اداری مربوط به آن نیز از سوی باشگاه انجام شده است، برای فیفا ارسال می‌شود.


مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره وضعیت پرونده گابریل کالدرون و دستیاران این مربی آرژانتینی که در فصل گذشته جانشین برانکو شد و بعد از قهرمانی در نیم فصل با توجه به مشکلاتی که با مدیریت وقت داشت جدا شد نیز اینطور توضیح داده: در این موضوع، ما دعوای متقابلی را نسبت به آن‌ها ارایه کردیم. فیفا در روزهای گذشته طی نامه‌ای اعلام کرد؛ طرف مقابل، پاسخ‌های خود را در قالب لایحه ارایه کرده و پرونده جهت صدور حکم به هیات داوری ارجاع داده شده است.


فیفا رای صادره در پرونده نیلسون کوره‌آ را صادر و به باشگاه ابلاغ کرده است. باشگاه پرسپولیس پیش از این و در گذشته در دو مقطع متعهد شده بود که نسبت به اجرای توافق و تسویه مطالبات این بازیکن اقدام کند که این امر محقق نشد و در نهایت فیفا رای خود مبنی بر پرداخت ۸۳ هزار دلار به این بازیکن را اعلام کرد. این رای مانند دیگر احکام قابل تجدید نظرخواهی است که بر این اساس، در مهلت قانونی نسبت به درخواست مشروح رای اقدام خواهد شد که پس از دریافت آن ۲۱ روز فرصت برای ارسال لایحه وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

درخواست عجیب آنتونی استوکس از پرسپولیس!

زمان بررسی پرونده جنجالی سپاهان – پرسپولیس مشخص شد

تگ ها


گابریل کالدرون ماریو بودیمیر نیلسون کوریا جونیور پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال